Приятна онлайн игричка

JustPassing

New Member
Joined
Apr 29, 2009
Messages
1
Reaction score
0
МyBrute... може да я знаете. Аз... просто популяризирам до една степен. Ии ако това се смята за спам - сори. Но въпреки това може пък на някой да му стане интересно ^^

Регистрирате се тук, първата битка не се брои в статистиката ви. След това почвате да играете, макар че то до голяма степен е автоматизирано. Това не пречи да е забавно де.

Малко скрийншоти да добиете представа:
Тук, тук и тук.

Е... късмет ако се заиграете.

~Regards, Nyx.
 
Last edited by a moderator:
В подписа ми имам линк :) Ако се регистрирате от линка горе, този човек ще ви стане господар. Ако искате да нямате господар (като мен), влизате в http://mybrute.com/ и от там си правите регистрация.
 
о да 7 левел съм :chuckle:! Не е лоша като за развлечение
 
Като гледам JustPassing направо си "pass"-ва през форума, защото има 1 коментар и то в тази тема. Струва ми се, че се е регистрирал тук, само за да рекламира героя си.
 
Като гледам JustPassing направо си "pass"-ва през форума, защото има 1 коментар и то в тази тема. Струва ми се, че се е регистрирал тук, само за да рекламира героя си.

Какво да се прави има ги всякакви иначе играта си е добра и аз я играя от време на време който иска да се бием oveRLuckEd се пиша :D
 
Едитнах линка...
Интересна игричка :}