[Help] Превод на итемите

ApMaHuTo

New Member
Joined
Nov 7, 2009
Messages
33
Reaction score
0
Здравейте ако може да попитам как мога да разбера на 99б версията във МуСурвър/дата/ланг/кор/итемс(кор) итемите ми ги дава на някаф неразбираем език а аз искам да си едитна едни неща ? :) ако може помогнете мерси предварително.
http://prikachi.com/files/1567402Z.jpg
 
Здравейте ако може да попитам как мога да разбера на 99б версията във МуСурвър/дата/ланг/кор/итемс(кор) итемите ми ги дава на някаф неразбираем език а аз искам да си едитна едни неща ? :) ако може помогнете мерси предварително.

гледам, че никой нее писал за това ти казвам едно голямо ЗАПОВЯДАЙ и дано съм ти бил полезен (party):)
 

Attachments

  • item(kor)_99b_en.txt
    20.4 KB · Views: 16
Аз имам един друг въпрос. Как по дяволите сървъра ми работи с този item.txt?!?! (headbang)(headbang)
 

Attachments

  • Item(chs).txt
    9.4 KB · Views: 15
Аз имам един друг въпрос. Как по дяволите сървъра ми работи с този item.txt?!?! (headbang)(headbang)

с този протокол трудно, пробвай да добавиш нов итем в този файл да видиш че не работи с него :)
 
с този протокол трудно, пробвай да добавиш нов итем в този файл да видиш че не работи с него :)

Работи!!! И аз това се чудя как сървъра ми работи с този item.txt при положение, че не са дефинирани никакви настройки на итемите...
 
гледам, че никой нее писал за това ти казвам едно голямо ЗАПОВЯДАЙ и дано съм ти бил полезен (party):)

Мерси а ако го замена със сегашния итем(кор) дали няма да има проблем и сичко ще си върви нормално :)
 
предполагам, че няма да има проблеми :)
 
предполагам, че няма да има проблеми :)

Ще пробвам :) а ако мога да попитам във тази тема да не правя друга как да направа на всички спеари да може да се слагат + щит :)