[Help] Помощ при избор на файлове

128ve980

Active Member
Joined
Dec 11, 2008
Messages
236
Reaction score
99
Добър ден колеги

Първо ще ви напиша какво имам като файлове, програми и прочие и после ще ви напиша проблема. Първо ползвах файловете на ДаркМастър (0.98р), след това минах през всички възможни(0.97д+0.99и). В момента съм пак на 0.98р. Ползвам SQL 2005, защото съм на windows7. Сложил съм odbc и мисля, че нямам никакъв проблем с тях. Настроил съм всичко точно поне така смятам:
cs/Connectserverlist.dat - Ip-тo съм сменил
cs/data/Connectserverlist.dat - Ip-то съм сменил
cs/data/ServerInfo.dat - Ip-то и Sql паролата
cs/data/ServerList.dat - Ip-то съм сменил
data/commonserver.cfg - 3 Ip-та съм сменил с мойто. Еxp & Drop
data/lang/chs/commonloc.cfg - Ip-то съм сменил с мойто.
mu2003_event_server/data/svconfig - Сменил съм паролата с мойта
rankingserver/svconfig - Сменил съм паролата с мойта

Проблема сега ми е следния: След като пусна сървъра той работи известно време и фреезва или крашва. Незнам как да го нарека, но изхвърля всички и при опит да влезе някой му зарежда ацц-то, но не го пуска в него и трябва да го пусна на ново. Това нещо се случва на различно време понякога 1 ден стои, друг път може и на 2час да дропне.

Казаха ми, че SQL 2005 не работел хубаво със стари версии.
Казаха ми да сложа Xp Service Pack 3, но не искам да го правя това, защото windows 7 много повече ми харесва и пр.

Има ли вариант в който това крашване или фреезване да се оправи? Дали е от Server Files или пък от Sql? Може ли да направя сървър без да сменям windows-a с Хр и на коя версия може?

Бих желал ако може да обясните или предоставите файлове и Sql за windows 7 на версия 97+99 или поне да е някоя Classic.

Благодаря ви най-малкото, че отделихте толкова време да прочетете това. Дано някой ми помогне.