[Help] Помощ плс

JohnY

New Member
Joined
Jul 6, 2009
Messages
7
Reaction score
0
[Help] ????? ???

????? ???? ????? ? ?? ????? 20 ??????? ? ?? ????? ??? ?? ??? ???? ?? ???? ?????? ?? ?????? ???? ???? ?????? ? ??? ?????.??? ?????? ????? ?? ????? ;(
________
Marijuana dispensaries
 
Last edited:
значи като вляза в му играя 20 секунди и ме дропи без да има нещо от нета просто си излиза след това влизам и пак стана.плс кажете какво да правя ;(

Да си пуснеш анти вирусната и да се отървеш от вирусите за който спомена не един два три четири пет шест седем осем девет десет пъти вече (chuckle)
 
  • Like
Reactions: JohnY
компа си го зех неска как ше има вируси? и съм на Windows Vista Ultimate

Ми дори и преди 5м да си го вземал вируса може да се здобиеш с него на момента (chuckle) проблема ти е сеедно играеш с хак...? кое от двете е ти си прецени вариантите са ти дадени.
 
  • Like
Reactions: JohnY
не е от Windows-a според мен,слага ли драйвери за видео картата?
 
  • Like
Reactions: JohnY
за да те дропва е лесно ползваш порт 55901
 
  • Like
Reactions: JohnY
???? ?? ?????????? ??? ?? ??? ?? ????? ??? ???? ??? ????? ???? ??? ?????? :s
________
RoyalBrunette
 
Last edited:
просто сменяш launcher.exe дето ползваш или пускаш main.exe направо
 
  • Like
Reactions: JohnY
значи може проблема да е от сървъра или клиента няма друго кво да е тря се прегледа
 
  • Like
Reactions: JohnY
?? ? ? ???????? ? ? ??????? ? 1 ? ???? ?????? ??????? ?? ????? 1 ???????????? ?? ?????? ?? ??? ??? ??????? ? http://oca.microsoft.com/en/dcp20.asp ???? ?? ?????????? ?? ???? ?? ?? ???? ?? ????????? ? ?? ???????? ? ???? ???? ?? ??????? :s
________
WEB SHOWS
 
Last edited:
значи правиш си 1 преинсталация на Windows XP SP3 ..
Слагаш си драйверите и си готов
 
  • Like
Reactions: JohnY
аве няма зн къв Windows ползваш..всичко е от какво си правил..
 
  • Like
Reactions: JohnY
Video (GFX) Drivers...
Каква ти е видео картата (и btw някакъв DirectX имаш ли инсталиран)?
 
  • Like
Reactions: JohnY
провери си порта защото аз преди като почнах да се занимавам бех згрешил порта добрече ми казаха
 
  • Like
Reactions: JohnY
Стига сте бълвали глъпости бе хакери "от windows-а" вие сериозно замисляли ли сте се кво пишете? На другия ми комп съм с виста,всяко .exe има worm нищо не съм инсталвал за видеото пробвах да пусна му,даже и сървър и нямам тоя проблем вие ще се забието точно на тва.Ае като се правите на разбирачи поне да сте сигурни в тва което говорите.На мен тоя дроп ми се е случвал от несъответствие между item.bmd/item(kor).txt но не помня коя версия беше,а при теб проблема може да е от нещо друго
 
Last edited:
  • Like
Reactions: JohnY