[Req] Параметри за сървър на първата MuOnline версия

DarkEvil

Active Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
516
Reaction score
106
Здравейте.

Много ми е любопитно какви са минималните параметри, на които може да се подкара сървър?

Преди 6 години когато започнах да играя MuOnline, нямаше кой знае колко компютри с големи параметри. Една от първите версии на MuOnline, а дори и можеби първата беше "MuServer 0.65".

Това нещо на какви минимални параметри може да бъде подкарано ?
 
256 MB ram,733 MHz processor,128 video...доказано е ^^
 
Благодаря за инфото Докторе, любопитно ми е защото ми се намира един лаптоп "Sony Vaio PCG-5426" 256 Ram / 750Mhz / 20GB Hard / само видеото му не знам какво е. Мисля ако се получи да го заробя на тази стара версия :)
 
Благодаря за инфото Докторе, любопитно ми е защото ми се намира един лаптоп "Sony Vaio PCG-5426" 256 Ram / 750Mhz / 20GB Hard / само видеото му не знам какво е. Мисля ако се получи да го заробя на тази стара версия :)

И познай какъв лаг ще има :D
 
256 MB ram,733 MHz processor,128 video...доказано е ^^

Щом е доказано, че върви на тези параметри сървър, А АЗ ГИ ПОКРИВАМ. И интернета ми, . . . малко хора могат да се похвалят с такъв:

1138813072.png


Тогава какъв е проблема?

И до колкото съм ти чел постовете, знам, че правиш сървър.
Ще те видим!
" Много като тебе вече плакаха ! ! ! "
 
Щом е доказано, че върви на тези параметри сървър, А АЗ ГИ ПОКРИВАМ. И интернета ми, . . . малко хора могат да се похвалят с такъв:

1138813072.png


Тогава какъв е проблема?

И до колкото съм ти чел постовете, знам, че правиш сървър.
Ще те видим!
" Много като тебе вече плакаха ! ! ! "

Добре може и интернета да ти е добар, но с такива параметри добър сървър няма да направиш. След като иам нормален комютър и подържам сървър с интернет 50 мегабита отново имам лаг, затова че ше ти се товари много процесора, пък и рамта ще превишава страшно много
 
Ако не е тайна кой е сървъра ти? Може ли да го видя ?
А и аз говоря за версия която е от времето на старите пари!
 
Ако не е тайна кой е сървъра ти? Може ли да го видя ?
А и аз говоря за версия която е от времето на старите пари!

Сървъра ми го има в форума Click
ако подържаж от старите версий като 97д+99и може би ще стане но 99б пробвай да видиш какъв лаг ще има
 
Само 1 въпрос имам, Какво общо има Видео картата с това дали ще тръгне сървъра?
 
Само 1 въпрос имам, Какво общо има Видео картата с това дали ще тръгне сървъра?

тихо ся ти не разбираш (chuckle)
 
Видеото заема главно място при направата на Mu Online Server, моля който не разбира да не пише!
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
абе аз нз дали ще стане с тея параметри сякаш са доста малки бе ... то сървър на ЦС няма може да държиш с тях .. ддз не разбирам от тея неща :D:
 
Видеото заема главно място при направата на Mu Online Server, моля който не разбира да не пише!

Затова ли сървърните компютри се продават с много рам, силен процесор и малко видео?
 
Затова ли сървърните компютри се продават с много рам, силен процесор и малко видео?

И аз това се учудих (sun)
Гледах сървърна машина с 4 гб рам 4 ядрен процесор и видео 512мб 8800 ..
 
:D :D :D :D :D :D Ще умра oт смях :D
 
Пускай! Обаче си направи сървъра МаксОнлине = 10 човека :) (rofl) (rofl)
 
Пускай! Обаче си направи сървъра МаксОнлине = 10 човека :) (rofl) (rofl)

И 10 са много (chuckle) Пич те докат са логнат ще се откажат от сървъра (chuckle)(chuckle)
 
за тези който не са схванали той има предвид за версия от сорта 0.65 до 0.75 или нещо подобно
 
  • Like
Reactions: DarkEvil
за тези който не са схванали той има предвид за версия от сорта 0.65 до 0.75 или нещо подобно

@MeMoS благодарско, че им обясни. Щото повечето лешпери дават коментар, ама не са допрочели поста. Както и в повечето случаи.