[Req] Параметри за сървър на първата MuOnline версия

Добре и 0.65 да е пак ще им прави 1000 пинг на 5 човека... със този процесор и рам 10 човека са му много (rofl)
 
на 512 рам, преди 5 години държах сървър на 97d с 30 online с изключително слаб интернет и казваха, че не им лагва много, така че не се знае докато не се пробва
 
на 512 рам, преди 5 години държах сървър на 97d с 30 online с изключително слаб интернет и казваха, че не им лагва много, така че не се знае докато не се пробва

Е много ясно че на по-старите версий няма да има лаг, я сложи някой по нова да видим как ще е (rofl)
 
Е много ясно че на по-старите версий няма да има лаг, я сложи някой по нова да видим как ще е (rofl)

тоя къв убит, виж че е написал за стара версия..
 
Е много ясно че на по-старите версий няма да има лаг, я сложи някой по нова да видим как ще е (rofl)

Ей тъпанар-тъпански, забранявам ти да пишеш по темите ми! ! !
Писна ми от теб и "остроумната" ти олигофрения.
Ти си чист спамер, ей заради такива като теб форумите заприличват на бунище.

Трай си, че изглеждаш по-умен ! ! !

Тествал ли си на такъв компютър, такава версия ?
Не си нали ? Тогава си трай. Кво ли изобщо си тествал ти кух спамер такъв.

1-во не съм казал, че ще го подкарам!
2-ро като преинстална уина, ще пробвам и ще те информирам дали си прав, с безмозъчните ти разсъждения.
 
Ей тъпанар-тъпански, забранявам ти да пишеш по темите ми! ! !
Писна ми от теб и "остроумната" ти олигофрения.
Ти си чист спамер, ей заради такива като теб форумите заприличват на бунище.

Трай си, че изглеждаш по-умен ! ! !

Тествал ли си на такъв компютър, такава версия ?
Не си нали ? Тогава си трай. Кво ли изобщо си тествал ти кух спамер такъв.

1-во не съм казал, че ще го подкарам!
2-ро като преинстална уина, ще пробвам и ще те информирам дали си прав, с безмозъчните ти разсъждения.

абе ей некадрно изчадие що не си малчиш. Тествал сам на компютър с процесор едноядрен 1.80 и 256 рам с некво слабо видео версия 97д+99и и нямаше много лаг. Но след като пробвахме 99б лага се осещаше много.
 
абе ей некадрно изчадие що не си малчиш. Тествал сам на компютър с процесор едноядрен 1.80 и 256 рам с некво слабо видео версия 97д+99и и нямаше много лаг. Но след като пробвахме 99б лага се осещаше много.

Ами сам си доказваш колко си тъп!
Аз говоря за версия 0.65/0.75
Ти знаеш ли, че това са първите версии ?
Сам си противоречиш.
Престани да спамиш целия форум, чета ти повечето теми/отговори и само СПАМ!
 
  • Like
Reactions: xmaniacbg
Ами сам си доказваш колко си тъп!
Аз говоря за версия 0.65/0.75
Ти знаеш ли, че това са първите версии ?
Сам си противоречиш.
Престани да спамиш целия форум, чета ти повечето теми/отговори и само СПАМ!

Разбрах ,че говориш за първите версий. Но няма да има смисъл тей като хората наблягат на по-новите версий. Затова по-добре дай повече пари вземи си нещо по-хубаво да знайш че ше можеж да подкараш по-висока версия за да имаш повече хора.
 
Разбрах ,че говориш за първите версий. Но няма да има смисъл тей като хората наблягат на по-новите версий. Затова по-добре дай повече пари вземи си нещо по-хубаво да знайш че ше можеж да подкараш по-висока версия за да имаш повече хора.

Ти си можел и нормално да пишеш, без да са правиш на велик. (clap)

Колкото до това за по-новата версия, скоро пускам сървъра на 99b+1.0M.
Тази версия 0.65 искам да я пусна, защото не се сещам за друг такъв сървър. Ако се получи, получи.
Като не, здраве да е. :)
 
  • Like
Reactions: xmaniacbg
Ти си можел и нормално да пишеш, без да са правиш на велик. (clap)

Колкото до това за по-новата версия, скоро пускам сървъра на 99b+1.0M.
Тази версия 0.65 искам да я пусна, защото не се сещам за друг такъв сървър. Ако се получи, получи.
Като не, здраве да е. :)

Е щом ще пускаш толкова стара версия пускай. Но въпреки ,че изисква слаби параметри си вземи по-добър компютър. Ако пък нещо се обърка да пуснеш някой по-нова като сезон2-3-4 има доста добри файлове във форума. И аз не се сещам за такава версия да съм срещал във форума. Със радост ще я пробвам (speechless)
 
Е щом ще пускаш толкова стара версия пускай. Но въпреки ,че изисква слаби параметри си вземи по-добър компютър. Ако пък нещо се обърка да пуснеш някой по-нова като сезон2-3-4 има доста добри файлове във форума. И аз не се сещам за такава версия да съм срещал във форума. Със радост ще я пробвам (speechless)

Точно, че доста хора биха я пробвали по тази логика.
Че не са срещали такава :) Това е идеята.
Днес пускам "DarkEvil MU" и след като събера пари за друго ПЦ.
Ще пусна по-нова версия, следователно ще се пробвам и с 0.65 :)
 
  • Like
Reactions: xmaniacbg
Успех , аз пук искам днес да пусна л2 фреъа на другото пц щото на лаптопа сум с тупа виста и не мога да го подкарам д...!
 
Успех , аз пук искам днес да пусна л2 фреъа на другото пц щото на лаптопа сум с тупа виста и не мога да го подкарам д...!

За лаптоп не е добре да пускаш сървър. Просто лаптопа е колко да влезеш в интернет. Той не е създаден за сървъри или за игри. А колкото аз скайп и интернет

Точно, че доста хора биха я пробвали по тази логика.
Че не са срещали такава :) Това е идеята.
Днес пускам "DarkEvil MU" и след като събера пари за друго ПЦ.
Ще пусна по-нова версия, следователно ще се пробвам и с 0.65 :)

Като сабереш пари, сабери повече и направи компютъра както трябва не да пуснеш сървъра. Да ти потръгне яко, да има много онлайн и да лаги.
 
За лаптоп не е добре да пускаш сървър. Просто лаптопа е колко да влезеш в интернет. Той не е създаден за сървъри или за игри. А колкото аз скайп и интернет



Като сабереш пари, сабери повече и направи компютъра както трябва не да пуснеш сървъра. Да ти потръгне яко, да има много онлайн и да лаги.

Еми:
4GB ram
+4Ghz Processor Dual Core
512 Video Card
80GB Hard
2 Lan Cards
 
абе ей некадрно изчадие що не си малчиш. Тествал сам на компютър с процесор едноядрен 1.80 и 256 рам с некво слабо видео версия 97д+99и и нямаше много лаг. Но след като пробвахме 99б лага се осещаше много.

Че от 256 рам какво искаш ^.^ ?
И немога разбера за кво сички пишете и видео картата към Сървър конфигурацията като тя за К*Р не служи ^.^.
 
Ако искаш да товари по-малко, сложи windows 2000 ако му върви sql-а... :D:
 
Last edited:
10 човека макс , ама без крила ще се поберат :D ама ще има да чакат 5 мин докато влязат в играта :D
 
Ако искаш да товари по-малко, сложи windows 2000 ако му върви sql-а... :D:

Мерси за съвета, ама сигурно не си от най-разбиращите!

По принцип уин2000 е за сървъри!
 
тук бих казал че 2003 е най добър за сървър но щом мислите че е 2000 ок :)