[Help] Още един въпрос

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
Мога ли да направя някак си сървъра докато е пуснат да не ми цепат игрите щото компа не е толкоз лош ама пак ми цепат някой ако знае плс да ми каже!!!
 

diablo21

Banned
Joined
Sep 9, 2008
Messages
1,052
Reaction score
475
значи сега зависи къв пц ползваш и коя версия и какъв сървър правиш и аз се чудя правиш сървър а играеш на игри .. по добре се откажи
 

gopche_94

New Member
Joined
Jan 23, 2009
Messages
45
Reaction score
2
да наистина ако докато си пуснал сървър играеш игрички просто забрави да имаш успех [нищо лично и не че аз много разбирам но просто е така ]
 

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
ехх сървъра ми е 1.0L но понеже баща ми играе от време на време и така сещате се :( толкоз ли няма какво да се направи четох в daksteam,че някой си пуснал сървър на правец значи бти тряяло да може да се намали или нещо от тоя сорт нз...
 

dMod

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
215
Reaction score
16
Правец?о.О Как са успели о.О
 

elpich

New Member
Joined
Nov 1, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Правец?о.О Как са успели о.О


не се хвали толкова и какво от това ,че му е такъв компа ? пред моя и твоя ще е правец.

Относно по темата , пич съмнява ме да е заради сървъра. Преди време и аз бях със такъв комп имах сървър на му и си играех " World Of Wacraft - TBC " без никъв проблем .. нито ми сечеше нито нищо..
 

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
не се хвали толкова и какво от това ,че му е такъв компа ? пред моя и твоя ще е правец.

Относно по темата , пич съмнява ме да е заради сървъра. Преди време и аз бях със такъв комп имах сървър на му и си играех " world of wacraft - tbc " без никъв проблем .. нито ми сечеше нито нищо..


Сподели какъв е да се смеем..

По темата : с такъв компютър какво очакваш ?
 

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
еми дедазнам просто попитах а и сървъра е преместен на линк http://mudragonbg.zapto.org/ на пц с 4 ядрен процесор и 8гб рам памет при един фр такаче мерси за инфото сичко е ок ;)
 

FasT RuNNeR

New Member
Joined
Jan 16, 2009
Messages
272
Reaction score
32
А и да попитам се пак как се инсталирва клиент за на сезон 3 епизод 2 щото ше пускам още един сървър пак на друг сървър?!?!?!
 

vesichaa

Active Member
Joined
Aug 17, 2008
Messages
522
Reaction score
149
А и да попитам се пак как се инсталирва клиент за на сезон 3 епизод 2 щото ше пускам още един сървър пак на друг сървър?!?!?!

Стига Спами !!! Използвой Edit!!!
 

dMod

New Member
Joined
Jan 24, 2009
Messages
215
Reaction score
16
не се хвали толкова и какво от това ,че му е такъв компа ? пред моя и твоя ще е правец.

Относно по темата , пич съмнява ме да е заради сървъра. Преди време и аз бях със такъв комп имах сървър на му и си играех " world of wacraft - tbc " без никъв проблем .. нито ми сечеше нито нищо..

Ей злобар я си трай там да си ме видял да се хваля някъде с моята штайга ? Просто ми беше чудно как са успели на стари машини да пуснат сървърче ,а относно "темата" - абе човек не ти ли писна да правиш реклама на сървъра си ? прегледай подфорума за реклама ^^^
 

HollyShit

New Member
Joined
Feb 25, 2009
Messages
44
Reaction score
1
Първият ламер,пуснал сървър и зел да играе на игрички,другия пък играл wow и се прави че има мощна печка,кво повече може да се каже?
 

AgMuN4o

Banned
Joined
Apr 19, 2008
Messages
106
Reaction score
53
Мога ли да направя някак си сървъра докато е пуснат да не ми цепат игрите щото компа не е толкоз лош ама пак ми цепат някой ако знае плс да ми каже!!!

значи пич мога да ти помогна намери ме във скаип написал съм ти го на приват
 
  • Like
Reactions: FasT RuNNeR