[Help] Дроп на GM преди още да е в играта

tiririram

New Member
Joined
Jun 18, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Здравейте отново,

имам проблем със сървър на MU 1.04D. Проблемът се състои в това, че когато акаунт с герой GM се опита да се конектне в самата игра клиента се затваря автоматично. Някой може ли да помогне защо се получава така или поне да даде насоки от какво може да е това, защото така или иначе не намерих тема по този въпрос. Всичко друго иначе е нормално.

Благодаря предварително!
 
Ако ги правиш от Mumakera например има опция Гм(инвисибле) и разни такива само на ГамеМастер няма проблем и аз като направя някое гм с другите опции така се получава пробвай с най-главното гм само
 
Правиш GM level на 32 и няма да имаш проблеми.
 
Има грешка в самият герой, грешно са записани някакви глупости в базата данни. Няма логика с обикновен герой да не те дропи а с ГМ да те дропи. 100% съм сигурен че има обърквация в базата данни на реда на админския герой.
 
ако не дава disconnect а просто клиента се затваря може да липсва нещо в клиента по добре го смени
 
Нищо общо няма с тва
1:1 NoobSayBo7 го имаше тоя проблем в моя сървър, така го оправих.
Незнайно защо GM code-a му беше 16, след като го направих на 32 нямаше проблеми.
Като няма нищо общо с "тва" дай правилното решение на проблема.
П.С Дали ще си invisible и т.н зависи то GM code-a, противоречиш си.
 
На моя сървър ако играчът е с Windows 7 и го направя ГМ, го дропва винаги.. 5 човека съм имал с този проблем, като сменят на XP и нямат проблем. Ако си на XP, влез в неговия герой и виж дали ще те пусне, после той да влезе от Windows 7 ако е и не го пусне е от това..
 
На моя сървър ако играчът е с Windows 7 и го направя ГМ, го дропва винаги.. 5 човека съм имал с този проблем, като сменят на XP и нямат проблем. Ако си на XP, влез в неговия герой и виж дали ще те пусне, после той да влезе от Windows 7 ако е и не го пусне е от това..



И аз имах същият проблем и не го реших.... на сезон 5
 
Мда както каза марио ако примени Ctlcoda на 32.Това е най-вероятната причина