[Help] Относно WebSite на сървара ми

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
Значи имам проблем с инсталирането на MuWeb-a опитахме с какви ли не и не можем...има проблем с регистрацията не показва Verify Image Code-a ...мн 6те сам благодарен ако някои намери време да ми помогне да го направи тоя Саит 4е от сумати време го мъ4им не можем :(

дано някои откликне на мобата ми....БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!
 
Значи имам проблем с инсталирането на MuWeb-a опитахме с какви ли не и не можем...има проблем с регистрацията не показва Verify Image Code-a ...мн 6те сам благодарен ако някои намери време да ми помогне да го направи тоя Саит 4е от сумати време го мъ4им не можем :(

дано някои откликне на мобата ми....БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Значи успах да сложа MUWEB 0.8 и си работи идеално но имам проблем сега с това че като си влезнеш в ацц-то и като отидеш да си рестартираш героя или да го исчистиш от ПК или няква от др опци в контролния панел отваря го и там има падащ панел от който трябва да избереш героя но този панел не работи...не може да се избере никакъв герои дори не ги показва :( следователно не мога и да рестартирам героя или каквото и да било др.

Ето и Скрееншот
untitled-4.jpg

става въпрос за ограденото в червения правоъгалник
 
то е ясно за кво става въпрос ама,да не би таблиците да са различни,или пък заявките да са шитнати...
 
то е ясно за кво става въпрос ама,да не би таблиците да са различни,или пък заявките да са шитнати...



нямам идея съмнявам се да не би самия web да така качен и да не би аз да трябва да ги пи6а тия не6та в фаиловете ....6тот се мъчих и не става ни6то дори незнам кои от фаиловете да гледам....до са зяпах в модулс има една папка иузер и там вътре са сички фаилове от контрол панела поне така си мисля ама самия фаил примерно за рес не мога да разбера дали е пъле или има не6то дето трябва да се сложи някав код ....нямам идея мн се ядосвам ...пробвах и с др web-ве и при тях по съ6тия на4ин не ми дава от пада6тия панел да избера герои...са забелязах 4е и в администраторския панел съ6то някои работи не ба4кат като да пусна някоя новина или да едитна ацц или герои или да намеря ИП имам чуството че връските не са като хората и 6тот ни6то не се променя пускам новина и не замества ни6то от вътре сменях текста от самия фаил и пак нз от кво праи така но ни6то не мога да променя по саита освен че смених от админ панела инфото на сървара колко експ и ква версия и името др ни6то не мога да променя...някои ако може да помага н 6е сам благодарен аз не мога да се оправя
 
ами мисля че Protect ти каза каква е причината когато инсталваш уеба трябва да ти излязат следните неща.
Local Host:
Sql Server Host:
Data Base user:
Data Base Password:
MuOnline Database:


Гледай да са попълнени по следният начин


Localhost:Твето ИП
Sql Server Host:Отново твоето ИП
Data Base User:Sa
Data Base Password:Паролата ти на Data base-to
Mu Online Data Base:трябва да е MuOnline
ако тези неща са написани така не виждам проблем да не варви сайта..
 
Значи успах да сложа MUWEB 0.8 и си работи идеално но имам проблем сега с това че като си влезнеш в ацц-то и като отидеш да си рестартираш героя или да го исчистиш от ПК или няква от др опци в контролния панел отваря го и там има падащ панел от който трябва да избереш героя но този панел не работи...не може да се избере никакъв герои дори не ги показва :( следователно не мога и да рестартирам героя или каквото и да било др.

Ето и Скрееншот
untitled-4.jpg

става въпрос за ограденото в червения правоъгалник

За това цялото нещо има два варианта: (не тези който са написани по-горе)
1. DB която ползваш ползва МД5 и ти неси сложил WZ_MD5_MOD.dll в C: \ Program Files \ Microsoft SQL Server \ MSSQL \ Binn \ или обратното нети ползва а ти си пуснал МД5.
2. Това дане ти го показва е, че модулите на уеба липсват или просто неса написани както трябва.

P.S За мен е първият вариант понеже гледам, че на снимката липсват само геройте.
 
За това цялото нещо има два варианта: (не тези който са написани по-горе)
1. DB която ползваш ползва МД5 и ти неси сложил WZ_MD5_MOD.dll в C: \ Program Files \ Microsoft SQL Server \ MSSQL \ Binn \ или обратното нети ползва а ти си пуснал МД5.
2. Това дане ти го показва е, че модулите на уеба липсват или просто неса написани както трябва.

P.S За мен е първият вариант понеже гледам, че на снимката липсват само геройте.
Абе газар ако не си беше сложил md5-то нямаше да може да се логне,тъи че не е в него проблема ама аз като гледам изобщо няма герои в тоя сървъра,top-а е празен,или ти не си създал герои или пък уеб-а ти не го бива...
Тъи че си остават двата варианта,но наи ме съмнява грешка в заявките.
EDIT:ако искаш пиши по скаип да ти помогна да го оправим проблема :)
 
От ламерщина зехте и модулите да си триете..
pich, има и друг вариянт.
При повечето сайтове се налага да си смениш регистър файловете, че да ти проработи регистъра!
Не ми спорете за това съм 100% сигурен, че е така!
 
От ламерщина зехте и модулите да си триете..
pich, има и друг вариянт.
При повечето сайтове се налага да си смениш регистър файловете, че да ти проработи регистъра!
Не ми спорете за това съм 100% сигурен, че е така!
Това че са автора ги е писал с к*ра си незнам що трябваше да го пишеш тука... :wasntme:
 
значи МД5 сам го исклиючил доколкото знам трябва да се спре като се инсталира му се дава НЕ и сичко си е наред като записвам страницата няма гре6ки няма ни6то....дори тук някои по горе писа 4е не показва топ героите и гилдиите....ами аз сам се логнал в ацц-то но наистина не искарва ранкинг а има регистрирани ацц-та мисля 4е бяха 6 и исписва в инфото на вървара 4е има 6 ацц та и там 10 героя мисля.... но и аз се чудя да не би пък некви не6та да трябва да пренастройвам....тоя WEB го свалих от форума http://darksteam.net/showthread.php?t=3872 от тук нз дали не е от самия саит или не6то бъркам нямам идея
 
Да не би да си забравил да напишеш във файловете на съръвра си Databse i passwrod ???
п.с Мисля че така не би ти тръгнал сървъра но да попитам за всеки случеи ;)
А и Shaker аз виждам че пича е написал че на всички уебове му става така не само на определен.
 
хора са пробвах наново да запи6 саита и гледам нали от др страница как става си4ко както трябва да си е.... и ми излиза това!


Connection with SQL Server failed with the next!
Database Host: 77......... ИП-то
Database User: sa
Database Password: паролата ми
Database: MuOnline


не иска да се свърже....а пробвах и по др начин

в началото избирам не Mssql ами Connection Type:Odbc
после ми искарва тия не6та
Database host: Ип-то пи6а
MuOnline ODBC Link:MuOnline
MuOnline ODBC Link 2:MuOnline
Database User: Sa
Database Password : и паролата пи6а

след това ми искарва др стъпка там правя и за админ ацц-то и е готово става ....ама пък не ба4ка тия пада6тите панели дето ви обясних
 
Да не би да си забравил да напишеш във файловете на съръвра си databse i passwrod ???
п.с Мисля че така не би ти тръгнал сървъра но да попитам за всеки случеи ;)
А и shaker аз виждам че пича е написал че на всички уебове му става така не само на определен.

Ами има си аз дори проверих за всеки случаи ацц-то е sa паса е xxxxxxxxxx (10 цифри)
но като записвах са пак сайта провбах там деот иска пас и датабаза ацц сложих и др пас и пак стана ...страно... и с 2-та паса се записва но по тоя начин деот ви написах по горе...баси маитапа направо
 
ми тогава проблема може би е в SQL servera ти до колкото разбрах поне аз изтегли си друг SQL инстални го наново ресторни си дата базите на ново регни ODBC-to пусни си сървъра и пробвай ;)
 
зна4и ко на ново да права сичко ..няма ли да се прецакат настроиките и на играта ....мен не ми дава проблеми на SQL-a ако беше от него няма6е ли да ми искара ерорри ?
 
Аз казах от къкво е.. ще разберете в последствие....