[Help] Относно WebSite на сървара ми

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
Значи имам проблем с инсталирането на MuWeb-a опитахме с какви ли не и не можем...има проблем с регистрацията не показва Verify Image Code-a ...мн 6те сам благодарен ако някои намери време да ми помогне да го направи тоя Саит 4е от сумати време го мъ4им не можем :(

дано някои откликне на мобата ми....БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!
 

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
Значи имам проблем с инсталирането на MuWeb-a опитахме с какви ли не и не можем...има проблем с регистрацията не показва Verify Image Code-a ...мн 6те сам благодарен ако някои намери време да ми помогне да го направи тоя Саит 4е от сумати време го мъ4им не можем :(

дано някои откликне на мобата ми....БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

Значи успах да сложа MUWEB 0.8 и си работи идеално но имам проблем сега с това че като си влезнеш в ацц-то и като отидеш да си рестартираш героя или да го исчистиш от ПК или няква от др опци в контролния панел отваря го и там има падащ панел от който трябва да избереш героя но този панел не работи...не може да се избере никакъв герои дори не ги показва :( следователно не мога и да рестартирам героя или каквото и да било др.

Ето и Скрееншот
untitled-4.jpg

става въпрос за ограденото в червения правоъгалник
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
то е ясно за кво става въпрос ама,да не би таблиците да са различни,или пък заявките да са шитнати...
 

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
то е ясно за кво става въпрос ама,да не би таблиците да са различни,или пък заявките да са шитнати...



нямам идея съмнявам се да не би самия web да така качен и да не би аз да трябва да ги пи6а тия не6та в фаиловете ....6тот се мъчих и не става ни6то дори незнам кои от фаиловете да гледам....до са зяпах в модулс има една папка иузер и там вътре са сички фаилове от контрол панела поне така си мисля ама самия фаил примерно за рес не мога да разбера дали е пъле или има не6то дето трябва да се сложи някав код ....нямам идея мн се ядосвам ...пробвах и с др web-ве и при тях по съ6тия на4ин не ми дава от пада6тия панел да избера герои...са забелязах 4е и в администраторския панел съ6то някои работи не ба4кат като да пусна някоя новина или да едитна ацц или герои или да намеря ИП имам чуството че връските не са като хората и 6тот ни6то не се променя пускам новина и не замества ни6то от вътре сменях текста от самия фаил и пак нз от кво праи така но ни6то не мога да променя по саита освен че смених от админ панела инфото на сървара колко експ и ква версия и името др ни6то не мога да променя...някои ако може да помага н 6е сам благодарен аз не мога да се оправя
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
ами мисля че Protect ти каза каква е причината когато инсталваш уеба трябва да ти излязат следните неща.
Local Host:
Sql Server Host:
Data Base user:
Data Base Password:
MuOnline Database:


Гледай да са попълнени по следният начин


Localhost:Твето ИП
Sql Server Host:Отново твоето ИП
Data Base User:Sa
Data Base Password:Паролата ти на Data base-to
Mu Online Data Base:трябва да е MuOnline
ако тези неща са написани така не виждам проблем да не варви сайта..
 

pich

New Member
Joined
Apr 24, 2009
Messages
23
Reaction score
25
Значи успах да сложа MUWEB 0.8 и си работи идеално но имам проблем сега с това че като си влезнеш в ацц-то и като отидеш да си рестартираш героя или да го исчистиш от ПК или няква от др опци в контролния панел отваря го и там има падащ панел от който трябва да избереш героя но този панел не работи...не може да се избере никакъв герои дори не ги показва :( следователно не мога и да рестартирам героя или каквото и да било др.

Ето и Скрееншот
untitled-4.jpg

става въпрос за ограденото в червения правоъгалник

За това цялото нещо има два варианта: (не тези който са написани по-горе)
1. DB която ползваш ползва МД5 и ти неси сложил WZ_MD5_MOD.dll в C: \ Program Files \ Microsoft SQL Server \ MSSQL \ Binn \ или обратното нети ползва а ти си пуснал МД5.
2. Това дане ти го показва е, че модулите на уеба липсват или просто неса написани както трябва.

P.S За мен е първият вариант понеже гледам, че на снимката липсват само геройте.
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
За това цялото нещо има два варианта: (не тези който са написани по-горе)
1. DB която ползваш ползва МД5 и ти неси сложил WZ_MD5_MOD.dll в C: \ Program Files \ Microsoft SQL Server \ MSSQL \ Binn \ или обратното нети ползва а ти си пуснал МД5.
2. Това дане ти го показва е, че модулите на уеба липсват или просто неса написани както трябва.

P.S За мен е първият вариант понеже гледам, че на снимката липсват само геройте.
Абе газар ако не си беше сложил md5-то нямаше да може да се логне,тъи че не е в него проблема ама аз като гледам изобщо няма герои в тоя сървъра,top-а е празен,или ти не си създал герои или пък уеб-а ти не го бива...
Тъи че си остават двата варианта,но наи ме съмнява грешка в заявките.
EDIT:ако искаш пиши по скаип да ти помогна да го оправим проблема :)
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
От ламерщина зехте и модулите да си триете..
pich, има и друг вариянт.
При повечето сайтове се налага да си смениш регистър файловете, че да ти проработи регистъра!
Не ми спорете за това съм 100% сигурен, че е така!
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
От ламерщина зехте и модулите да си триете..
pich, има и друг вариянт.
При повечето сайтове се налага да си смениш регистър файловете, че да ти проработи регистъра!
Не ми спорете за това съм 100% сигурен, че е така!
Това че са автора ги е писал с к*ра си незнам що трябваше да го пишеш тука... :wasntme:
 

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
значи МД5 сам го исклиючил доколкото знам трябва да се спре като се инсталира му се дава НЕ и сичко си е наред като записвам страницата няма гре6ки няма ни6то....дори тук някои по горе писа 4е не показва топ героите и гилдиите....ами аз сам се логнал в ацц-то но наистина не искарва ранкинг а има регистрирани ацц-та мисля 4е бяха 6 и исписва в инфото на вървара 4е има 6 ацц та и там 10 героя мисля.... но и аз се чудя да не би пък некви не6та да трябва да пренастройвам....тоя WEB го свалих от форума http://darksteam.net/showthread.php?t=3872 от тук нз дали не е от самия саит или не6то бъркам нямам идея
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Да не би да си забравил да напишеш във файловете на съръвра си Databse i passwrod ???
п.с Мисля че така не би ти тръгнал сървъра но да попитам за всеки случеи ;)
А и Shaker аз виждам че пича е написал че на всички уебове му става така не само на определен.
 

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
хора са пробвах наново да запи6 саита и гледам нали от др страница как става си4ко както трябва да си е.... и ми излиза това!


Connection with SQL Server failed with the next!
Database Host: 77......... ИП-то
Database User: sa
Database Password: паролата ми
Database: MuOnline


не иска да се свърже....а пробвах и по др начин

в началото избирам не Mssql ами Connection Type:Odbc
после ми искарва тия не6та
Database host: Ип-то пи6а
MuOnline ODBC Link:MuOnline
MuOnline ODBC Link 2:MuOnline
Database User: Sa
Database Password : и паролата пи6а

след това ми искарва др стъпка там правя и за админ ацц-то и е готово става ....ама пък не ба4ка тия пада6тите панели дето ви обясних
 

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
Да не би да си забравил да напишеш във файловете на съръвра си databse i passwrod ???
п.с Мисля че така не би ти тръгнал сървъра но да попитам за всеки случеи ;)
А и shaker аз виждам че пича е написал че на всички уебове му става така не само на определен.

Ами има си аз дори проверих за всеки случаи ацц-то е sa паса е xxxxxxxxxx (10 цифри)
но като записвах са пак сайта провбах там деот иска пас и датабаза ацц сложих и др пас и пак стана ...страно... и с 2-та паса се записва но по тоя начин деот ви написах по горе...баси маитапа направо
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
ми тогава проблема може би е в SQL servera ти до колкото разбрах поне аз изтегли си друг SQL инстални го наново ресторни си дата базите на ново регни ODBC-to пусни си сървъра и пробвай ;)
 

fearmilen

Member
Joined
Apr 7, 2009
Messages
58
Reaction score
6
зна4и ко на ново да права сичко ..няма ли да се прецакат настроиките и на играта ....мен не ми дава проблеми на SQL-a ако беше от него няма6е ли да ми искара ерорри ?
 

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
Аз казах от къкво е.. ще разберете в последствие....