[Req] Някой иска ли да направим сърварче

Experance

Member
Joined
Aug 27, 2010
Messages
42
Reaction score
8
Трябва ми хостер за МуОнлайн сървар, имам файловете, но незнам как се прави :D ако някой иска, трябва саом да разбира от файловете, аз ще се погрижа за рекламата хората и т.н. :)
 
30 лв /месец и ще ти хоствам сървър ,повече информация на ЛС или скайп.
 
Трябва ми хостер за МуОнлайн сървар, имам файловете, но незнам как се прави :D ако някой иска, трябва саом да разбира от файловете, аз ще се погрижа за рекламата хората и т.н. :)

Трябва ти хостър, а не знаеш как се прави сървър (lol)(banana)(samolet)
 
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAJHXAHXAHAXAXA
 
Трябва ти хостър, а не знаеш как се прави сървър (lol)(banana)(samolet)

Който хоства, той да си го прави (nqh)(dance2)
 
Дай файловете пък ше са разберем :D:
 
Трябва ми хостер за МуОнлайн сървар, имам файловете, но незнам как се прави :D ако някой иска, трябва саом да разбира от файловете, аз ще се погрижа за рекламата хората и т.н. :)

Да те банвам по IP тогава?
 
  • Like
Reactions: mi7aka
1- во досадника пиши на кирилица
2- ро като не разбираш кво правиш в форума Му Онлине
3- то прочети няколко урока
 
Снг не ми се прай на инт бе шматка, банвай ако щеш................... имам файловете но са ми дадени пуу аман от заблудени жени..
 
ем варви чети ороци неми чакаи тука некои да ти направи сервер никой нема ти го поднесе :) треа сам си го напрайш моа ти помогна с квото мога но зависи от теб ако искаш помощ пиши на скайп
 
ем варви чети ороци неми чакаи тука некои да ти направи сервер никой нема ти го поднесе :) треа сам си го напрайш моа ти помогна с квото мога но зависи от теб ако искаш помощ пиши на скайп

и ти вАрви да четеш Ороци
 
eми знам поне как се прави сервер не да рева тука
Но никои не се е родил научен за това че малчи и тои ше се научи с времето :)
 
eми знам поне как се прави сервер не да рева тука
Но никои не се е родил научен за това че малчи и тои ше се научи с времето :)

Ами не съм искал, не съм се научил, но имам супер мн фр-та който знаят как се прави И КАКТО КАЗАХ РАЗПОЛАГАМ С ФАЙЛОВЕТЕ ;)
 
Снг не ми се прай на инт бе шматка, банвай ако щеш................... имам файловете но са ми дадени пуу аман от заблудени жени..

Ау, какво стана с обещанията ти за добро държание.
Нали беше пораснал? Май като ти махнах IP бана и пак ти стана голяма работата.
 
баце зако ти е тоя хост като не зн нищо за му-онлине камоли сервер да имаш мислете малко е :x
 
az moga da hostvam server iam 2 gbyte ram proceror amd athlon 4400 dvuqdren procesor
 
Само едно нещо ще кажа!
"Experance" - Тиси пълен идиот!!!