Нови категории - нови модератори!

Честито патенца ;P
 
Васко чу, че трябва да ме черпи... и млъкна.
 
(rofl) ми аз такова нямам повод нали (angel) пак и не съм в София сега (blush) а и ти каза, че като се прибера да се обадя "да почерпиш (nod)" по една бира
 
(rofl) ми аз такова нямам повод нали (angel) пак и не съм в София сега (blush) а и ти каза, че като се прибера да се обадя "да почерпиш (nod)" по една бира

Хах, измисляй си ти ;):
 
Айде 2-ма се карат, 3-тият печели.
Сега и двамата искам да почерпите! :D:
 
3-ма се карат четвъртия печели ;) :D
 
Малко по-късно ще мина и от тук с прахусмокачката да изчистя, че да почина малко от триенето на 160 поста и 270 visitor messages :x а Вие докато се карате кой да почерпи направете по едно кафе (xqx)
 
DarkMaster допуснал си малка грешка. 2Moons и Dekaron са една и съща игра но едната е в Европа, а другата е в Америка или Азия ако не се лъжа. :) Най-добре го махни единият Съб Форум и преименувай дригя на 2Moons/Dekaron.
 
Съгласен съм за Декарон-а,доста добра игричка е и ще е хубаво да има някой БГ сървър.Поне на мен лично не ми е известно да има.
Преди 1-2 години един мой познат беше пуснал сървър за известно време през хамачи, но не издържа много време. Трябва някой да се заеме сериозно с тази дейност. Не е детска игра! =]

SRY FOR DOUBLE POST!
 
В момента над нея се мъча (chuckle), но не е толкова лесно както си го мислех (doh)
М/у другото играта е уникална :)