Нови категории - нови модератори!

DarkMaster

Administrator
Staff member
Joined
Apr 8, 2008
Messages
2,464
Reaction score
11,162
Здравейте,

След обстойни дискусии решихме да разширим форума и като за начало ще добавим нови категории.
Сигурен съм, че много от вас имат желание да помогнат с развитието и модерирането им.
Сега ви се отдава тази възможност!

Ако проявявате интерес, моля напишете името на категорията (и под-категориите в нея), която желаете да добавим, а ако искате да се кандидатирате за модератор в съответната категория ми изпратете лично съобщение със следните данни:

1. Име
2. Категорията в която желаете да сте модератор.

Внимание!
Не е задължително категориите да са свързани с игри.
 
Това което аз предлагам е да се задължава при Release задължително файловете/сайта който е споделен да се прикачва от Releaser-a зада няма коментари от рода на : Link is dead.
Още нещо : Може да добавиш когато се натисне New Theard и кадето пише Title : в ляво от него да добавиш после от което да се избира префикс
Пример :
[Release]
[AD]
[Guide] etc..
7606cfe841dcc54881e8808edbcbd1c2.png
 
Last edited:
предлагам да разширим Designs Areaта като напраример да има някакви конкурси състезания..
 
предлагам да разширим Designs Areaта като напраример да има някакви конкурси състезания..

SOFTW , Photoshop Guides , PSD Files , Renders , Brushes , Battles (wasntme)
 
Last edited:
EN:
More MMORPG Games: 3 Sub Forums: Dekaron/2Moons, Silkroad, Perfect World.
New Forum for users in the forum who speak a different language than Bulgarian :D
New Forum: MMORPG and Other Games news.
BG:
Повече MMORPG игри: 3 Съб форума: Dekaron/2Moons, Silkroad, Perfect World.
Нов форум за потребители които не говорят български и нов форум за новини за MMORPG и други игри. :)
 
  • Like
Reactions: Gasolincho
Защо не:
Free games: DotA/HoN/LoL
И съм съгласен със
Photoshop Guides , PSD Files , Renders , Brushes , Battles

Бих искал да съм модератор на някои от тези съб форуми пък може и сички :D
Както гледам аиона замря така ,че и там можеш да ме сложиш дарко :]
 
  • Like
Reactions: mi7aka2
New Forum for users in the forum who speak a different language than Bulgarian?
Than English e.g. That is better :)
 
Ами аз имам по скромно предложение и то е да добавиш суб форум "Counter-Strike: Source" :) Мисля че вече има доста фенове...
 
Това с Desing Area и аз съм съгласен.
Две предложения и от мен:

Music Lounge - Музикална зона. За споделяне на песни било то нови или стари и примерно да се гледат клипчета?
Gaming Hotspot - Това да е за тези игри които ги пускате тук в General Discussion. Така в тази тема ще имате свобода за подобни игри и занимавки, а не да се чудя каква причина да измисля за да изтрия подобна тема от General Discussion :blush-anim-cl: :cheezy:
 
GTA SA-MP
- General
- Help and support
- Filter Scripts
- Gamemodes
- Skins
- Server Advertisements
 
Аз искам да съм мод в PHP и да се направи под-категори HTML5 :)
 
:x (facepalm) Сега понеже никой не е разбрал какво е написано в първи пост ще почистя темата, и се надявам да четете внимателно.

Тряя да ви се лепне по 1 стикер на тениските или квото имате там "Много съм тъп и съм саше" това се пише на лс не тука !
 
EN:
More MMORPG Games: 3 Sub Forums: Dekaron/2Moons, Silkroad, Perfect World.
New Forum for users in the forum who speak a different language than Bulgarian :D
New Forum: MMORPG and Other Games news.
BG:
Повече MMORPG игри: 3 Съб форума: Dekaron/2Moons, Silkroad, Perfect World.
Нов форум за потребители които не говорят български и нов форум за новини за MMORPG и други игри. :)

Съгласен съм за Декарон-а,доста добра игричка е и ще е хубаво да има някой БГ сървър.Поне на мен лично не ми е известно да има.
 
  • Like
Reactions: clownel and G0dLiK3
Ето че и новите модератори са вече факт.
 
Защо не:
Free games: DotA/HoN/LoL
И съм съгласен със

Бих искал да съм модератор на някои от тези съб форуми пък може и сички :D
Както гледам аиона замря така ,че и там можеш да ме сложиш дарко :]

И аз съм съгласен за Дота ;) докато "НОХ" мисля ,че регистрацията вече не е безплатна ;)
 
Също така бих искал да Ви уведомя, че модератори за категорията MuOnline не ни трябват.

А колкото до личните съобщения - на никой не съм отговарял.
 
  • Like
Reactions: pafa7a