[Help] Не работи като натисна М мовкането на 99б

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Наскоро сложих 99б версия и като натисна М и примерно натисна Davias3 не ме мовка знаете ли от какво може да е и зен и всичко имам ..
 
Отваряш data/lang/kor/movereq и сверяваш gate numbers с файла от /data/gate.txt
и всичко трябва да е окей.
 
untitled.JPG
Това е което имам в data/lang/kor/
 
Ето защо не иска да те move.. ти нямаш movereq в файловете.. или си с jpn протокол ?
 
a.jpg


Това е което имам в папката data/lang/

И нямам в нито една от тези папки movereq
 
a.jpg


Това е което имам в папката data/lang/

И нямам в нито една от тези папки movereq

на 99б мисля че няма move menu
 
Еми предлагам ти да пробваш други файлове.. щом тези не съдържат movereq.. или просто изтегли някои файлове за 99б и копирай файла и го добави .
 
Еми предлагам ти да пробваш други файлове.. щом тези не съдържат movereq.. или просто изтегли някои файлове за 99б и копирай файла и го добави .

Тези са ми доста добре не искам други а ако може някой да ми постне тука този файл със сигурност някой го има
 
що не земеш други фаилове и да ги комбинираш с тес? и да ги настроиш?
 
що не земеш други фаилове и да ги комбинираш с тес? и да ги настроиш?

Можеби защото не разбирам много много и ме е страх да не ги прееба тези ?! искам просто като натисна М и после градът в който искам да отида да ме мести там ... нищо повече..
 
Можеби защото не разбирам много много и ме е страх да не ги прееба тези ?! искам просто като натисна М и после градът в който искам да отида да ме мести там ... нищо повече..

Чове като вземеш 1 movereq от други файлове и после свериш gate number-a и си го оправиш за твоя сървър няма да си наебеш файловете :)
 
Чове като вземеш 1 movereq от други файлове и после свериш gate number-a и си го оправиш за твоя сървър няма да си наебеш файловете :)

Хубаво сега ще видя чичо гугъл какво ще ми препоръча

ЕДИТ: Свалих тука едни и има същите файлове в kor папката като тези който аз имам ..
 
Last edited:
който има такъв проблем сега ще ви кажа какъв е проблема :) и аз съм с такива файлове и рабрах каде е проблема и сега го поправям :) значи когато имаш клиент с Молве тоест ти имаш дадени градове за молве от клиента а той ги чете от Client/data/local/moveareq.bmd и този файл ги чете от мусервера - на gate.txt тоест ти имаш в клиента тези градове но в МУсървъра ги нямаш описани точно каде да те молве за това не предпириема действие :) тоест като имаш такъв проблем просто влизаш в МуСервер и търсиш гате оправяш го с кодовете кадето иска да те молвне от дадения град :) Заповядайте дано съм ви помогнал !
 
Трябва да си настроиш mygsfun.dll с този едитор който съм прикачил
 

Attachments

  • ExtreMuEdit-0.5.0.zip
    2.3 MB · Views: 18
  • Like
Reactions: user39