[Help] Не мога да вляза в сървъра си

craser

Member
Joined
Apr 18, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Имам един проблем.
Направих си сървър на версия 99b+ със едни файлове от форума на които макс статс е 65000 но проблема е че не мога да вляза в сървъра си и така става на всяка една версия от 99b+ нагоре,опитвал съм към 5 различни файлове на всяка една версия на 99b+ и по новите но пак не мога да вляза,само на 97d+99i мога да вляза.Значи пускам StartUp.exe и сичко си е добре без грешки и отдоло изписва "All Done" искам да вляза в сървъра но не ми дава лентата където пише "(Connect)" не ме Disconnect-ва нито нищо.
написал съм и СЯЛ паролата във всички "svconfig" и останалите също така съм сменил и ИП-тата във всяка една папка също така съм сменил и ИП-тата във "StartUp.ini" и във "Main.exe" ИП-то и сериала. (Нали сериала се гледаше от Gameserver.exe?)Моля помогнете ;(
 

f0und

Active Member
Joined
Aug 18, 2009
Messages
269
Reaction score
119
грешката ти е че си зел сериала от гаме сървъра а не е от там влизаш във data/lang/chs и от там го земи за това прави така също така и погледни порта на сървъра и пак прегледай ип-тата
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Ами не е ли от data/lang/kor ?

зависи кой протокол се използва.
погледни някой урок как се конфигурира сървър над 99б+ , може и да забравяш да смениш някое IP : ))