[Help] Не мога да нанеса демидж докато съм в клетката в devias

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
Значи тая клетка попринцип знам, че е за евенти като сървайвър или пк и т.н обаче като се вкарат играчи в нея можеш да пускаш магии, но никакъв демидж не се нанася... защо така ?
 

Attachments

  • zzz.jpg
    zzz.jpg
    126.2 KB · Views: 69
Сложил ли си терена и в сървърните файлове?
 
Ми то това като гледам координатите е в града, трябва ти server side .att файл-а на davias който позволява да са прави damage там където си ти
 
Ми то това като гледам координатите е в града, трябва ти server side .att файл-а на davias който позволява да са прави damage там където си ти



От къде мога да взема този файл ?
 
Обикновено вървят към мод-а.
 
Пробвай да позволиш PK в града.
 
Нямам идея как да го направя това, някой ако знае или има картата в която е позволен боят в тази клетка моля да я прати аз все пак ще я потърся в нета..
 
Last edited:
MuWorldEditor - потърси във форума ;)
 
  • Like
Reactions: Holder
Значи намерих го отворих градът и клетката е както хората, смисъл зоната е същата като тази навън извън градът, няма никаква разлика... възможно ли е във файловете да има някаква протекция направена отделно. Както има Но АФК зона, нещо подобно.. ?
 
някой може ли да каже от къде мога да си изтегля Devias с тази клетка?
 
някой може ли да каже от къде мога да си изтегля Devias с тази клетка?

Ето я, прикачил съм 2 и 3, тъй като не помня кой беше девиас.. май 3 .. а Horsy не отговаря по скайп, някой друг ако може да помогне ?
http://dox.bg/files/dw?a=670e3d4bf7
 
  • Like
Reactions: Aragorn
Server.rar Unrar in MuServer/Data and replace.
Clien.rar Unrar in YourClient/Data and replace.
After that reboot your MuServer.
 

Attachments

  • Client.rar
    4.4 MB · Views: 6
  • Server.rar
    3.8 KB · Views: 8
Last edited:
Server.rar Unrar in MuServer/Data and replace.
Clien.rar Unrar in YourClient/Data and replace.
After that reboot your MuServer.


Аз понеже съм с сезон 6 titan и нямам Terrain3 в сървър файловете .Започват от номер 66 нагоре Някой ще помогне ли(heidy)