Набирам екип за Музикален портал

Аз мислех да си напрая,
ма НЕСЕБОБ ще ви отперкат
 
Аз мислех да си напрая,
ма НЕСЕБОБ ще ви отперкат

Когато ме погледна ти живота ми се промени , сърцето ми стрела заби :D:D (heidy)(heidy)


Прав е :D ;)
 
Когато ме погледна ти живота ми се промени , сърцето ми стрела заби :D:D (heidy)(heidy)


Прав е :D ;)

Ха-ха-ха бисери много бе ;)))

За проекта ще се предоставят линкове от други сървъри ... Музиката няма да е качена на сървърите на сайта така ,че НСБОП не виждам какво могат да направят :)
 
  • Like
Reactions: Backo
Е дано направите всичко перф :)
 
Ха-ха-ха бисери много бе ;)))

За проекта ще се предоставят линкове от други сървъри ... Музиката няма да е качена на сървърите на сайта така ,че НСБОП не виждам какво могат да направят :)

Евалата баце (xqx) кажи им го... обясни им го..., че който не е ходил на училище и не е чел виж как незнае (xqx)

НО принципно могат да направят много неща тея лоши батковци независимо, че музиката не е качена на сървър собственост на кулио ;)
но принципно не се заяждат за такива неща нали ако случайно някой не подаде сигнал или се оплаче от Вас.

Успех с проекта който не е от вчера или днес а е от месец и нещо два ако не се лъжа ;) и съвет от мен към кулио е да подбере само двама човека на които има по-голяма вяра и според него ще се отнесат сериозно над всичко това ;)

Успех!
 
  • Like
Reactions: boianx and Life