Набирам Екип за Сървар на МУ

NakazaTeLq

New Member
Joined
Feb 15, 2010
Messages
32
Reaction score
3
Здравеите аз съм Мертека(този профил не е мой) и набирам 3-4 човека екип за сървар на му като имам усигорена добра машина и хубав интернет разчитам да пишат в тази теме някой конкретни хора ( стари познати ) имам опит хоствал сам преди и сам подаржял сам сървар 2 години. Разбирам от конкретните верси ( 97 ретаилите до с3 еп1 по - нагоре не съм се занимавал но ако имате желание може ) разполагам и с платен доменйн.
Екипа ще дели приходите от сървара. Хора под 16 години да не ми пишат.
Пишете в темата или на скайп: merteka_s7z.
Един за подръжка на уеб. ( обновяване и писане нови системи)
Един за подръжка вътре в играта . Може и 2-ма.
Аз поемам хостването разходите за ток , интернет и защитата на сървара.

П.П. Съжялвам за допуснатите правописни грешки моля без критики.
 
Един за подръжка вътре в играта . Може и 2-ма.


as sam navitak znam gore dolo si4ki komandi ako ne ima google :D
Name : Mirozar
Year's : 18
City : Gabrovo
for more info skype : th3agle
D:D:D
 
колко % даваш за подръжка на уеба?
 
дай някаква информация за какъв сървър хард, нормален, фън
 
1-во не искам да го приемаш като критика но сървър на Му вече не е като преди преди имаше по малко сървъри и се играеха сега има много сървъри и хората се пръснаха.Но все пак и аз съм за подръжката на сайта :)
 
Аз съм навит!Разбирам от всичко по малко :D Подръжка на всичко ама и солидно процентче :D:
 
аз също съм навит
 
Ем аз имам премиум сезон 5 файлове (wasntme) fully customized :D:
 
Аз съм навит!Разбирам от всичко по малко :D Подръжка на всичко ама и солидно процентче :D:

Мисля, че не си прочел правилно темата

Хора под 16 години да не ми пишат.
 
Процентат е еднакав за всеки от подражката за сега сме Аз и Мемос (понеже сме работили с него преди и знам че е коректен и може да му се има доверие тарсим човек с опит за в играта подражка (правене на евенти по специална програма , в точен час , в даден ден без отсаствиея може и да е ежедневно ) . Пишете ми на скаип.
Сърварат ще е или хард или фун не се знае още ако е хард ще е версия 99.62Т не друга , а ако е фун някои от новите версии. Ще се реши в движение.
Процентат на 3-мата ще е 33% общо 99% останалия 1% ще взимам аз за разходите по подражката.
1. Метека - 33% +1% = 34%
2. Мемос - 33%
3. Неопределн още - 33%
Важно е и да имате дебитна карта на разположение или ако сте под 18 да разполагате с такава от родителите си.
 
Last edited:
Процентат е еднакав за всеки от подражката за сега сме Аз и Мемос (понеже сме работили с него преди и знам че е коректен и може да му се има доверие тарсим човек с опит за в играта подражка (правене на евенти по специална програма , в точен час , в даден ден без отсаствиея може и да е ежедневно ) . Пишете ми на скаип.
Сърварат ще е или хард или фун не се знае още ако е хард ще е версия 99.62Т не друга , а ако е фун някои от новите версии. Ще се реши в движение.

Ако е хард какъв процент ще взима всеки бре помисли казваш едно правиш друго ??? :O
 
ако е хард с webshop боза и няма да има хора
 
shaker продава трева :D:
 
Last edited:
Ако е хард какъв процент ще взима всеки бре помисли казваш едно правиш друго ??? :O

Тове че е хард незначи че няма да има някакви по дребни екстри с смс не говорим за ресове , а може би за уеб шоб с итеми които могат да се намерят и в играта ( с времето ) на по големи цени примерно 2000-3000 кредите 1 итем а 1 смс ще дава 200. мисля че ще има баланс + това ще има и записване за някои евенти с смс-и( от 60 ст. ) и еи такиа работи няма да го осираме хард-а ще баде балансирано. Но както казвам не е решено още а сървара ще трагне от 1-ви сигурно.
 
Искаш да ми кажеш че ще направиш сървър 100x или 200x И ще му изхакаш шопа от сега само да ти кажа по добре не пиши повече по темата само се излагаш.Нищо няма да направите.....
 
Искаш да ми кажеш че ще направиш сървър 100x или 200x И ще му изхакаш шопа от сега само да ти кажа по добре не пиши повече по темата само се излагаш.Нищо няма да направите.....

Задраж критиката за себе си (rock)
 
xaxa Така да бъде но след време ще си кажеш брех тоя беше прав (xaxa)