[Req] МуОнлайн сървър хостър

Е НЕ ТОВА ВЕЧЕ БЕШЕ ВЪРХА ОТ ПРОС ТУКА ПО ПРОС!!!!!!!!!!! НЕ КАЗАХ НАПРАЙХ МУ УЕБ КАЗАХ ДАДОХ, ЗАЩОТО НЯМАШЕ...И ПОД ЗАЩИТИХ ИМАХ ПРЕДВИД СЪРВЪРА, А И НА УЕБА ДОБАВИХ НЯКОЙ РАБОТИ... ТАПАНАР УМРЯЛ !!!!!!
П.С. махайте я тая тема, че ми скъсаха нервите малоумниците :mad:

малоумника си ти и не сам нервен става ми смешно как се излагаш :D
нервния си ти явно :D

sNG той не се е уплел а направо обесил
 
Last edited:
MeMoS ...Няма да коментирам...колкото до уеба някъф постоянно го спираше и добавих 1 флууд защита
 
MeMoS ...Няма да коментирам...колкото до уеба някъф постоянно го спираше и добавих 1 флууд защита


Сакаш ли да видим колко ти е кадърна флууд защитата ?
 
аз мога да съм ти хостер нямаш никъв проблем ако искаш ме намери
на скаип:anton_9600
аз съм си интернет доставчик теиче от там няма да има проблем :)
пишими да видим дал ще ми хареса офертата която ще ми забиеш
;)
 
За мерси не ме търси! :D
 
  • Like
Reactions: s1z3
аз мога да ти стана хост иам мн добро пц днес си го преинсталнах ако искаш скупе - quen_12
 
аз мога да съм ти хостер нямаш никъв проблем ако искаш ме намери
на скаип:anton_9600
аз съм си интернет доставчик теиче от там няма да има проблем :)
пишими да видим дал ще ми хареса офертата която ще ми забиеш
;)

Като гледам колко си грамотен се съмнявам че ти си интернет доставчик .(rofl)
 
Ще спечели надупен lubo55
ще спечели майкати и ще ме викне да правим 3-ка
затвори си устата да не видиш кво ще спечелиш ти
 
ще спечели майкати и ще ме викне да правим 3-ка
затвори си устата да не видиш кво ще спечелиш ти
3-ка да ти биим шамари ли?
 
Като тоя http://mubag.no-ip.org/ ? (xaxa)

x1k0sn.gif
(nqh)
 
аз мога да ти стана хост иам мн добро пц днес си го преинсталнах ако искаш скупе - quen_12
пич знаеш ли кво е сървър ? на тоя комп не трябва да се прави нищо даже и екран няма аз хоствам на компа който хоствам няма екран ништо няма
пуска се сървара и тоя комп седи така 24/7 не се влиза в нета да цъкаш игрички .....
ако искаш да хостваш купи си сървър машина
Примерно
4 GB DDR3 2000 Mhz
Winsdows Server 2003 или няква 64 битова
HD 1 TB по добре земи 2 по 500 Гб ако стане нещо с харда да загубиш по малко информация ( но но губиш пространство така тоест ще ти земе 40 50 гб но за 1 ТБ не е проблем)
Няква Бъгава Видео Карта колкото като пускаш някъв екран за настойки
UPS (не тия от 100~290 Лв ) Земи Хубав под Хубав имам предвит над 400 Лв UPS ONLINE със противо удърни защити и др неща на тия им кара батерията по 1 2 часа а на с USB кабел го свържи с компа и го нагласи като свършжа батерията да се изключва или да пусне (Hibernate или Stand By) на тия до 290 лв 10 мин и спират и нямат защита срещо токови удъри най добре отиваш в магазина и казваш че искаш машина за хостване :)
 
Last edited: