[Req] Молба за 2 модула

Някакви идеи? :x

Еми binary кода не е за твоята версия може би... Щото при мен ако ми е пълен куфара трие всичко в него :)

Погледни си DB-то :)
 
Къде и какво точно да погледна? Не можеш ли да вземеш една база данни на 97d и да правиш тестовете върху нея, че така е малко гадно. :)
 
Къде и какво точно да погледна? Не можеш ли да вземеш една база данни на 97d и да правиш тестовете върху нея, че така е малко гадно. :)

Еми аз карам с моята и при мен трие цялото куфарче и адва предмета само от размяната :) ;)
 
Е как може да се оправи?
 
Пробвах и така ама няма ефект нещо..:

$update_vault = mssql_query("UPDATE warehouse SET [items]=CONVERT(varbinary(1560), 0x$itemid) WHERE Name='$login'");
 
Аз се рових из системата за търгове на newguy и в webshopa, ама не можах да схвана кода там, хвърли едно око и ти, може да ти помогне с нещо... :(
 
Аз се рових из системата за търгове на newguy и в webshopa, ама не можах да схвана кода там, хвърли едно око и ти, може да ти помогне с нещо... :(

Благодаря, но предпочитам да се помъча и да го фиксна :) (wait)
 
Начи кода го прегледах 3- пъти и няма никакъв проблем... което ме навежда на мисълта, че проблема е в тебе :)... Даже мога да кажа, че скрипта го пренаписах 2 пъти и двата по - различен начин...
Result: Еднакъв :)
 
Проблем в мене няма, освен версиите ни ако не са еднакви... Просто си създай една нова база данни в sql server-а и я ресторни с няква от 97d за да си прайш на нея тестовете. :)
 
Проблем в мене няма, освен версиите ни ако не са еднакви... Просто си създай една нова база данни в sql server-а и я ресторни с няква от 97d за да си прайш на нея тестовете. :)

Как да ти го кажа, че АЗ ПОЛЗВАМ 97д+99и и нямам този проблем!! |-(
Сега не може да ме накараш нищо... направил съм ти скрипта... работи, а това, че само на теб ти адва крисчета не е мой проблем!! ;)
 
Ок, аз съм глупака и проблема е в мене! :x За да ми приказваш, че всеки герой си имал сандък ми е ясно къде е проблема.
 
Ок, аз съм глупака и проблема е в мене! :x За да ми приказваш, че всеки герой си имал сандък ми е ясно къде е проблема.

Ти бива ли да си толкова малоумен? Не можеш да стъпиш и на малкия пръст на килърчето, пък камоли и да му говориш така! Бива ли да си и толкова неблагодарен, не стига колко скрипта ти написа, че и пак си недоволен, нормално е човек да се обърка.
 
Ти бива ли да си толкова малоумен? Не можеш да стъпиш и на малкия пръст на килърчето, пък камоли и да му говориш така! Бива ли да си и толкова неблагодарен, не стига колко скрипта ти написа, че и пак си недоволен, нормално е човек да се обърка.

Когато аз говоря ти ше мълчиш, ясно ли бе кюфтак? Напротив много съм му благодарен, но ме подразни с последното си мнение едвали не аз съм глупака....

И между другото киларе виж каква заявка изпраща Mu editor-а и си прави изводите.

Image Hosting, Image Share, Upload Images - PicBG.net - Photos, Pictures, Wallpapers, Albums

Това е когато си добавям bless. ;) Жалко, че не мога да копирам шибания код за да пробвам с него...
 
Last edited:
Ок, аз съм глупака и проблема е в мене! :x За да ми приказваш, че всеки герой си имал сандък ми е ясно къде е проблема.

Аз се обърках с Inventory-то... както виждаш (четеш, ако можеш) по - нагоре съм написъл, че ти сванах мисълта... И не съм казал, че си глупак... просто аз нямам този проблем където ти го имаш... как да реша проблем при условие, че при мен го няма? (tmi)
 
Само при блеса ли става този проблем?
 
При всичко... Видя ли снимката по-горе дето ти дадох? В mu editor-а го има hex-a.
 
Когато аз говоря ти ше мълчиш, ясно ли бе кюфтак? Напротив много съм му благодарен, но ме подразни с последното си мнение едвали не аз съм глупака....

И между другото киларе виж каква заявка изпраща Mu editor-а и си прави изводите.

Image Hosting, Image Share, Upload Images - PicBG.net - Photos, Pictures, Wallpapers, Albums

Това е когато си добавям bless. ;) Жалко, че не мога да копирам шибания код за да пробвам с него...

Хаххаха, ей мишка, аз ако съм кюфтак ти трябва да си едва ли не хипопотам, не може си вдигни пишката още за голям мъж са помисли, дойде у форума за 1 седмица стана топ спамър, неблагодарно същество такова, колко човека ти помагат, ти не проявяваш грам уважение към никого, какво друго да ти кажа?
Колкото до тъпия ти въпрос, има си бластъри от там може да си земиш кодовете.....