[Req] Молба за 2 модула

За всеки веб различно става.
Мога да направя да истрива паролата на съндъка. И да слага парола мисля че ще успея .Но закво ти е от сайта кота може от играта да се слага и маха паролата.
За стонетата нямам представа не съм напреднал чак толкова много в пхп :)
 
Last edited:
постни кода за камачетата и помоли някой само да ти добави да взема кода за наградата от рандом ред от *.txt файл и ти ще си ги пишеш наградките.
мисля, че килърчо ги обичаше такива кодчеда .. да ги побутва :)
 
За всеки веб различно става.
Мога да направя да истрива паролата на съндъка. И да слага парола мисля че ще успея .Но закво ти е от сайта кота може от играта да се слага и маха паролата.
За стонетата нямам представа не съм напреднал чак толкова много в пхп :)

Имам проблем със PersonalID-то и дори и да си напиша ид-то нито мога да трия играч, нито да излизам от гуилд, нито да слагам парола на сандъка. За сега имам кода за излизане от гуилд, в момента мъча кода с изтриването на играч и ми останаха тези два модула. Става въпрос за DarksWeb 0.1 :)
 
Хайде де моля ви, тука поне има хора разбиращи от php (Васко, newguy) никой ли няма мерак да направи поне кода за слагане на парола на сандъка?
 
Last edited:
постни кода за камачетата и помоли някой само да ти добави да взема кода за наградата от рандом ред от *.txt файл и ти ще си ги пишеш наградките.
мисля, че килърчо ги обичаше такива кодчеда .. да ги побутва :)

Горе съм дал линк за кода.
 
Ако сложиш от сайта да се слага паролата на сандъка ще трябва и при махне на паролата да пишеш старата парола на сандъка и таи да трие паролата иначе няма смисал от това.Ще ти кажа даже защо няма смисъл при положение че има парола на съндъка някои ако иска да го ограби влиза в сайта трие паролата и айде нищо не устава в съндъка затова трябва да направиш да иска старата паролата и така да я истрие паролата.
 
Ако сложиш от сайта да се слага паролата на сандъка ще трябва и при махне на паролата да пишеш старата парола на сандъка и таи да трие паролата иначе няма смисал от това.Ще ти кажа даже защо няма смисъл при положение че има парола на съндъка някои ако иска да го ограби влиза в сайта трие паролата и айде нищо не устава в съндъка затова трябва да направиш да иска старата паролата и така да я истрие паролата.

Предполагам, че ако някой се беше захванал да прави този модул щеше да се сети, ама уви на никой не му се занимава...
 
Тва за слагане на паролата е сложно да се направи можеби заради това никои не може да го направи :)
И до ся не съм виждал такава функция.Може би ако си го направиш ти ще си първия сайт с такава фукция.
Както и не бях виждял функция за истриване гуилда през сайта ама вече има такава в моя сървар. :)
 
Last edited:
Тва за слагане на паролата е сложно да се направи можеби заради това никои не може да го направи :)
И до ся не съм виждал такава функция.Може би ако си го направиш ти ще си първия сайт с такава фукция.
Както и не бях виждял функция за истриване гуилда през сайта ама вече има такава в моя сървар. :)

Да, сигурно си видял темата ми в един друг форум където RaFa ми направи модула за изтриване на гуилд. :D Така, че ако се опитваш да ми намекнеш, че ти си първия с тази функция, грешиш.
 
Last edited:
1. RaFa не е първият за изтриването на гилда! Тук отдавна съм го написал по 3 - 4 варианта! Даже единият е function и става за всеки сайт!

2. Модулите ще ти направя, но утре, че сега отивам на запой :)
 
1. RaFa не е първият за изтриването на гилда! Тук отдавна съм го написал по 3 - 4 варианта! Даже единият е function и става за всеки сайт!

2. Модулите ще ти направя, но утре, че сега отивам на запой :)

Еее, БЛАГОДАРЯ ТИ! С нетърпение ги чакам. :p
Дано си отдържиш на думата. :)
 
Last edited:
1. Правиш файл с име wpass.php и в него слагаш:

Code:
<form action='?page=wpass2' method='POST'>
<table id='wpass' align=center cellpadding=0 cellspacing=0>
<tr>
<td align=center>Character Name:<td>
<td align=center><input type='text' name='user'><td>
</tr>
<tr>
<td align=center>Password:<td>
<td align=center><input type='password' name='pass'><td>
</tr>
<tr>
<td align=center>E-mail:<td>
<td align=center><input type='text' name='mail'><td>
</tr>
<tr>
<td align=center>Warehouse Password:<td>
<td align=center><input type='password' name='wpass'><td>
</tr>
</table>
<table align=center cellpadding=0 cellspacing=4>
<tr>
<td align=center><input type='submit' value='Set Password'><td>
</tr>
</table>
</form>

2. Правиш файл с име wpass2.php и в него слагаш:

Code:
<?php
$name = $_POST[user];
$mail = $_POST[mail];
$pass = $_POST[pass];
$wpass = $_POST[wpass];
 
$query = mssql_query("SELECT mail_addr,memb__pwd,memb___id FROM MEMB_INFO WHERE mail_addr='$mail'");
$row = mssql_fetch_row($query);
$query2 = mssql_query("SELECT Name FROM Character WHERE AccountID='$row[2]'");
$row2 = mssql_fetch_row($query2);
 
if(empty($name))
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>You cannot leave username field empty!</font></center>";
}
elseif(empty($mail))
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>You cannot leave e-mail field empty!</font></center>";
}

elseif(empty($pass))
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>You cannot leave password field empty!</font></center>";
}
elseif((strlen($name) < 4) OR (strlen($pass) < 4) OR (strlen($mail) < 4))
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>You must put more than 4 symbols in fields!</font></center>";
}
elseif($mail != $row[0])
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>$name is not exist in our database!</font></center>";
}
elseif($pass != $row[1])
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>$pass is not valid password for $name!</font></center>";
}
elseif($name != $row2[0])
{
$error = 1;
 print "<center><font color=RED>$name is not exist!</font></center>";
}
if($error == 0)
{
$queryw = mssql_query("UPDATE  warehouse SET pw='$wpass' WHERE AccountID='$row[2]'");
   print "<center><font color=GREEN>Password is set!</font></center>";
}
}
 
?>

Провери кода пак..., но мисля, че ще върви най - много да съм объркал някое поле :)
Все пак е 9 4аса и аз преди 2 мин ставам :)

За другият модул ще почакаш да видя как е :)
 
Каквото и да напиша ми дава, че character-a (това би трябвало да е акаунта защото сандъка се определя според акаунта, а не героя) не съществува в базата данни. И по добре ще е да се взима името му чрез $name = stripslashes($_SESSION['user']);.
 
я пробвай така
<?php
if(isset($_POST))
{
$name = $_POST[user];
$mail = $_POST[mail];
$pass = $_POST[pass];
$wpass = $_POST[wpass];

$query = mssql_query("SELECT mail_addr,memb__pwd,memb___id FROM MEMB_INFO WHERE mail_addr='$mail'");
$row = mssql_fetch_row($query);
$query2 = mssql_query("SELECT Name FROM Character WHERE AccountID='$row[2]'");
$row2 = mssql_fetch_row($query2);

if(empty($name))
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>You cannot leave username field empty!</font></center>";
}
elseif(empty($mail))
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>You cannot leave e-mail field empty!</font></center>";
}

elseif(empty($pass))
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>You cannot leave password field empty!</font></center>";
}
elseif((strlen($name) < 4) OR (strlen($pass) < 4) OR (strlen($mail) < 4))
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>You must put more than 4 symbols in fields!</font></center>";
}
elseif($mail != $row[0])
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>$name is not exist in our database!</font></center>";
}
elseif($pass != $row[1])
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>$pass is not valid password for $name!</font></center>";
}
elseif($name != $row2[0])
{
$error = 1;
print "<center><font color=RED>$name is not exist!</font></center>";
}
if($error == 0)
{
$queryw = mssql_query("UPDATE warehouse SET pw='$wpass' WHERE AccountID='$row[2]'");
print "<center><font color=GREEN>Password is set!</font></center>";
}
}

?>
 
Каквото и да напиша ми дава, че character-a (това би трябвало да е акаунта защото сандъка се определя според акаунта, а не героя) не съществува в базата данни. И по добре ще е да се взима името му чрез $name = stripslashes($_SESSION['user']);.

Като разбираш толкова много, защо не си го направиш сам (think)
 
m0v3r is not exist in our database!

Като разбираш толкова много, защо не си го направиш сам (think)

Това като заяждане ли да го приемам? Просто давам идея?! Аз ако можех да си го направя сам щях ли да пускам тема...
 
Last edited:
m0v3r is not exist in our database!



Това като заяждане ли да го приемам? Просто давам идея?! Аз ако можех да си го направя сам щях ли да пускам тема...

Начи при мене ги взима по character!! Не може warehouse да взима по акаунт в никакъв случай!! Всеки герой си има Warehouse, а не акаунта! Акаунта е просто една форма за secure!
Погледни и редактирай аз съм написал основата... (yawn)
 
напишо точно каквото ти иска както си се регвал и трябва да стане