[Req] Модул за смяна на акаунт

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Трябва ми модул за смяна на името на акаунта.
Благодаря предварително.
 
Смях :D Много интересно как ще върви само един файл и като не е конфигурирано нищо :D ?
 
Смях :D Много интересно как ще върви само един файл и като не е конфигурирано нищо :D ?

като не знаеш къде се намираш си мълчи!........
 
Смях :D Много интересно как ще върви само един файл и като не е конфигурирано нищо :D ?

ОМГ ... Замълчи моля те :) ! Като цяло модъла използва config файла само а до колкото се сещам той се include във индекс от там този модул можеби дърпа инфо !
 
Смях Много интересно как ще върви само един файл и като не е конфигурирано нищо ?
Кога почна да разбираш толкова бе (chuckle) ти своя сървър 1 месец не можеш да нагласиш а си тръгнал да се правиш на мн разбиращ :bangin:
 
Благодаря на всички, най-вече Bo$cH37o.
Релийзнат ли е някаде този модул ? Да знам дали да го преправя... ?
 
Айде сложи го да видим как ще върви :D а па вие големите разбира4и се взехтее бе :D:D:D
 
Айде сложи го да видим как ще върви :D а па вие големите разбира4и се взехтее бе :D:D:D

Ще го погледна и ако тръгне си спираш сървъра.
Ако не евала, шапка ти свалям.
 
Смях :D Много интересно как ще върви само един файл и като не е конфигурирано нищо :D ?

Ако го използва като модул ще си има връзка към дб и такива глупости. А ако не е на модул си инклудва config.php и е готов.... Какво няма да му върви?
 
Става ли да дадете цонфиг файла за този и за другиа модул на дамиан дето оправя акаунтите .... Ще съм ви мн. благодарен!
 
Става ли да дадете цонфиг файла за този и за другиа модул на дамиан дето оправя акаунтите .... Ще съм ви мн. благодарен!

Няма нищо специяньлно в конфиг. файла му. Единственото, което трябва да се промени по кодa е на мястото на $devilmu да поставите $muweb - за тези, които използват muweb.
 
Айде сложи го да видим как ще върви :D а па вие големите разбира4и се взехтее бе :D:D:D

ти прочете ли ми горния пост, ......... аз ако не бях сигурен в това, което ти казвам нямаше да го кажа.....
 
Айде сложи го да видим как ще върви :D а па вие големите разбира4и се взехтее бе :D:D:D

Разбирача утре ще го сложа на Insanity MU и ако работи ще ни направиш ли на всички по една свирка ?
 
Аз бях взел от на ДевилМу веба този модул за 97д+99и и като сменя акаунта като тръгна да влизам в игра и ми исписваше няква грешка като го върна на същия акаунт къвто беше преди да го променя влизаше.
 
1. require("../includes/denied.php");
2. include("config.php");
3. $devilmu['md5']
4. $run=mssql_query
5. функция show_ok

5 неща, за които е нужен друг файл освен атачнатия. Налага се преправяне, не е абсолютно готово - да го копираш и да тръгне.
Философите, не мислете, че всички са с Muweb или Devil Web.
Автора на темата трябваше да уточни - че става въпрос за скрипт или да каже версията на сайта.

П.С: сега видях още функции: show_error, отделно текстовете от сиситемата за език.

edit: в крайна сметка аз преди да видя този модул пробвах да напиша за EminescuX същия, но без успех, заявките към SQL сървъра ми бяха същите като от този модил без memb_sms, но пак не ставаше - даваше грешка No charge info при опит за влизане в акунта в играта. Сега пак е така, с новия модул (новите заявки, копирани от този модул).
 
Last edited:
ОМГ ... Замълчи моля те :) ! Като цяло модъла използва config файла само а до колкото се сещам той се include във индекс от там този модул можеби дърпа инфо !

Хахаха много си ми смешен....(chuckle)



4. $run=mssql_query
@анхи:
Тва пък защо ?




Ето моя редакция на скрипта. Може и да съм допуснал грешка в 3 през нощта.
Не съм го тествал ако имате проблеми свиркайте ще го погледна някои друг път. :)
 

Attachments

  • changeacc.rar
    994 bytes · Views: 5
Last edited:
Ето моя редакция на скрипта. Може и да съм допуснал грешка в 3 през нощта.
Не съм го тествал ако имате проблеми свиркайте ще го погледна някои друг път. :)


Имаше грешка, вместо array беше писал "arrat" но както и да е.
Пак същата работа акаунта го сменя, след като вляза в играта и пиша новия акаунт ми изписва "No Charge Info"
 
Имаше грешка, вместо array беше писал "arrat" но както и да е.
Пак същата работа акаунта го сменя, след като вляза в играта и пиша новия акаунт ми изписва "No Charge Info"

Ок провери дали имаш таблици:
Code:
memb_sms
memb_notice
memb_credits
Под дефоулт тези таблици ги няма, ако ги нямаш,
Премахни това от скрипта:
Code:
$run=mssql_query("update memb_credits set memb___id='$new_acc' where memb___id='$old_acc'");
$run=mssql_query("update memb_sms set memb___id='$new_acc' where memb___id='$old_acc'");
$run=mssql_query("update memb_notice set memb___id='$new_acc' where memb___id='$old_acc'");
Съответно за всяка таблица
 
Ок провери дали имаш таблици:
Code:
memb_sms
memb_notice
memb_credits
Под дефоулт тези таблици ги няма, ако ги нямаш,
Премахни това от скрипта:
Code:
$run=mssql_query("update memb_credits set memb___id='$new_acc' where memb___id='$old_acc'");
$run=mssql_query("update memb_sms set memb___id='$new_acc' where memb___id='$old_acc'");
$run=mssql_query("update memb_notice set memb___id='$new_acc' where memb___id='$old_acc'");
Съответно за всяка таблица

Аз съм махнал "memb_sms" ама пак същата работа.