[Req] Помощ за един модул

128ve980

Active Member
Joined
Dec 11, 2008
Messages
236
Reaction score
99
Значи в момента се занимавам със сезон 4 и там има PCpoints ако се сещате.

Та въпроса ми е:
Аз ще си напиша класация за сайта по pcpoints(поне така си мисля, че ще успея), но някой може ли да ми помогне като ми напише модул или скрип където pcpoints да е равно на credits за webshop-a

Благодаря предварително
 
Стига де неможе никой да незнае как да стане това...
 
Виж откъде в уеб-шопа от коя таблица взема кредитите и просто я замени с тази на PC точките.
 
Аз по късно ши са опитам да го напрая ;)
Ся уча за тфа не мога.Иначе има 5-6 работи да се бутнат,просто да взима работите от друга таблица и колона :)
 
@killar4eto - айде моля те направи ми го :( аз си направих класацията по pcpoints сега просто ми трябва такъв модул който да прави pcpoints да са равни на кредитите и когато някой си купи нещо с кредити да се намалят с толкова и pcpoints. Сиреч кредити = pcpoints
 
Update MEMB_CREDITS
SET credits=scfpcpoints
where scfpcpoints = character scfpcpoints

Нуждая се от редактиране... мисля си че нещо от рода трябва да е, но не е така....
 
$query = mssql_query("UPDATE MEMB_CREDITS SET credits=scfpcpoint WHERE memb___id=$_SESSION[username]");

Виж си как е $_SESSION!
 
1.Каде се намира тази колона pcpoints
2.Ако се намира на различно място от MEMB_Credits трябва да направиш следното:
-Да принапишеш Уебшоп модулите да взима вместо от MEMB_Credits[credits] да взима пример от Character[pcpoints] ... Схващаш ли ... така трябва да направиш и другите модули там воте скриптовете за Donte & etc .. тоест трябва да се ползва тази колона вместо колоната credits ..

Дано да сам бил ясен xD

а това което го казва килара не е много одобно защото за да подейства скрипта тази страница трябва постоянно да се рефрешва а тогава става много трудно .. (нямам си и на идея как става xD)