[Release] Модераторски панел v0.1

Можели да те помоля само за Find Ip (Да намира ИП то на героите ,с кое Ип са влизали постояно с кое ИП са се регистрирали и т.н нещо подобно)
Иначе за сегашната версия на системата е екстра ;)


775994x.jpg


Това ли сакаш ?
 
Браво добре се е получило 10/10
Мисля че тази опция с намирането на IP я имаше в админ панела на MuWeb 0.8
 
775994x.jpg


Това ли сакаш ?

Мда точно това ! ( Знам ,че го има в повечето админ панели на Му уеб 0.8 ,но немога да намеря работещ ) .Надявам се някой да го сподели и най вече newguy ,ако го добави в своя нов панел идеално :rock:
 
Браво добре се е получило 10/10
Мисля че тази опция с намирането на ip я имаше в админ панела на muweb 0.8
Виж какво съм написал горе.
 
@shaker няма да му махне правата но сега се сещам, че имаше и права 32 за по-старите версий. В такъв случей отиваме в inc/login.php


$sc = mssql_num_rows(mssql_query("select * from character where accountid='$user' and ctlcode='24'")

Променяме на

$sc = mssql_num_rows(mssql_query("select * from character where accountid='$user' and ctlcode='24' or ctlcode='32' or ctlcode='8'")
Направих го ... аз съм с 0.99б и пак ми казва че нямам ГМ герой ..
 
евала би му майката 1 сериозен човек който знай и си даржи на думата
не като някой др няма споменавам никове ми ш го напрайм най скоро време след 1 г ами 96 % ако се достихте става дума за DarksWeb съжелявам Реал ама си е тей човек не му разбирам инак са фана и ша напрая 1 уеб ама треа са понауча инака ко съм обидил некой сру
по темата 10/10 :)
 
Ex7a3u,първо се научи да пишеш,после помисли малко как се пише САЙТ и как се пише дори 1 скрипт!
Хората правят сайт без пари без нищо, а ти сметка им държиш кога ще е готов така ли?newguy наистина е сериозен,и се надявам тоя панел да го завършва бързичко :) дал съм му един панел (който го нямате) и функциите му ги няма в никой друг панел който сте виждали,да ги сложи ако му харесат :) ! Успех!
 
слуши ве момче не искъм опрегвам никой просто каам че е по сер. от Реал
нямам намерение и да се карам с някой каам си тезата
някаде да с1м писал по горе че мога да правя сите или че разбирам css или да ги кодирам не нали тейче нема смисал ми барбориш глупости на главата ..
:)


Сер. = Серйозен
 
слуши ве момче не искъм опрегвам никой просто каам че е по сер. от Реал
нямам намерение и да се карам с някой каам си тезата
някаде да с1м писал по горе че мога да правя сите или че разбирам css или да ги кодирам не нали тейче нема смисал ми барбориш глупости на главата ..
:)
Хахаха я се осазнай малко бе 12 годишен дрисльо!
не му разбирам инак са фана и ша напрая 1 уеб ама треа са понауча
Явно си нямаш никаква представа как се пише нещо а?Знам те колко струваш..колкото да си напишеш кредити и да копираш от някой нещо..Гледам ти сиира от много време!
На български не може да пише,иначе пише Webshop-пове на php (rofl)
Сайт не знае как се пише, сайтове ще прави в бъдеще...
На къде отива света ми кажете?!
 
Last edited:
евала би му майката 1 сериозен човек който знай и си даржи на думата
не като някой др няма споменавам никове ми ш го напрайм най скоро време след 1 г ами 96 % ако се достихте става дума за DarksWeb съжелявам Реал ама си е тей човек не му разбирам инак са фана и ша напрая 1 уеб ама треа са понауча инака ко съм обидил некой сру
по темата 10/10 :)

Това което визираш в случая DarksWeb проекта на ReaL е на доброволни начала т.е. когато има време и желание да драсне по нещо тогава а такива като теб които чакат на готово може да се направят че ги търсят и търпеливо да чакат в ъгъла !!!! Другия младеж който е взел дейно участие Backo :) до колкото знам човека ходи на работа и също като ReaL драсва по нещо когато може. Следващия път помисли 2 пъти преди да изтърсиш поредната простотия. Евала и на newguy за всичко което е написал до момента. Продължавай в същия дух и не обръщай капка внимание на подобни недомислици на природата.... пусто младо все бърза !!!!

PS: и аз бих ви драснал някои неща но за какво да се хабя за неблагодарници подобни на теб ?
PS1: не се заблуждавайте че съм на ТИ нещо около web за съвсем други неща говоря (host secure, linux firewall, linux network config ... etc.) но от наблюденията ми до този момент никой не използва тази прекрасна за защита платформа със съвсем малки изключения :) подозирам ReaL, clamp и Backo :)
 
Last edited:
За пореден път се убедих, че найстина си разбираш от работата и от нещата който правиш. Панела е много добре направен! Евала! Радвам се, че има и други които отделят дори и малкото си време да правят някой глезотийки или да ги кажем гъзарийки за ГОТОВАНЦИТЕ. :) (нищо лично към никой, но просто те сa винаги недоволни)

p.s Продължавай в същият дух ;)
 
слуши ве момче не искъм опрегвам никой просто каам че е по сер. от Реал
нямам намерение и да се карам с някой каам си тезата
някаде да с1м писал по горе че мога да правя сите или че разбирам css или да ги кодирам не нали тейче нема смисал ми барбориш глупости на главата ..
:)

1.Научи се да пишеш на Български.Все пак си Българин ( ако е така де [ нищо лично ] ).
2.Мисля че нито ти,нито аз, сме хората който да сравняват ReaL и newguy , така че замълчи с тъпите си селски изказвания!

За Мод.Панела:10/10.Лично на мен ми допада много и ще ми е от полза.
 
Last edited:
честито явно те приеха в теама :Д

като свършите със системата остава защитата и от атаки и е готова
 
Направи ми впечатление ,че не показва банатите потребители ,значи имам няколко банати потребителя от админ панела на дамиан ,но този панел не ми ги показва. Това някакъв бъг ли е как да го поправя?

Edit:В следващата версия на панела би ли сложил да може да се банват герои, ацц та и т.н (think) Tnx~
 
Няма нужда от коментар просто си му е в кръвта ! :)
 
страхотна работа 10/10 но при теста ми след като излязох от админ панела повече не мога да се логна,ако се направи да се прави регистрация на администратор при инсталването мисля че ще е по добре ;) относно до имтемите ако се добави и такъв модул ще стане страшно

Продалжавай в същият дух :П