[Release] Малка DS класация с потенциял

clamp

New Member
Joined
Oct 30, 2008
Messages
284
Reaction score
145
Като да не повярва човек чудех се какво да правя.. и за 10-тина мин ви драснах 1 DS класация която е базова , но ако има желание ще я разширя доста.. значи класацията поддържа 3-ти клас герои.. както и показва снимка на класа герои.. поддържа и съмунер. ако страницата ви има индивидуални странички за всеки герои (странички с информация за даден герои) оправете този ред като редактирате пътя към страничката <td align='center'><a href='pinfo.php?name=$row[0]' target='_blank'>$row[0]</a></td> и като цъкнат на името от класацията ще отваря страницата с информация за даден герои, ако нямате такива неща премахнете препратката..

Този цвят съм го сложил като базов.. интегрирайте си го към вашият темплейт


п.с не съм сложил на всички класове снимки !!! не ми се търсят сложете си ги като спазвате логиката във файла ! (има само на BK и DW)


п.с2 ако има голямо желание мога да направя класацията така че да не е само обща за всички, а да има опция за разглеждате например: топ 100 девил скуеър за бк-тата само или само за дл-тата .. (като пример) с 2 думи да стане по-изчанчена

ето и скрийн какво съдържа класацията
Цък
ето и от къде да свалите файлчетата
Цък


п.с.. сори за грешките ама вижте кое време пиша това.. и кое време съм го правил

п.с(последен) редактирайте си Config.php или използваите вашия както ви хареса.. не съм ви сложил anti sql inject.. и сами можете да си сложите.. пък и най-вероятно имате така че само го "мушнете" в скрипта

UPDATE -> Mirror
link 2 sendspace Цък

Credits - Clamp
 
Last edited:
ако качиш и някаде др файловете ще бъде добре и бр за ДС Ранкинга 10/10 ще го сложа на моя сървър :)
 
Last edited:
clamp браво Ти си голям пич :) 10/10 за релиза Release
 
  • Like
Reactions: clamp
Как пък точно с потенциал го измисли :)
 
Как пък точно с потенциал го измисли :)

това имах предвид с потенцияла

п.с2 ако има голямо желание мога да направя класацията така че да не е само обща за всички, а да има опция за разглеждате например топ 100 девил скуеър за бк-тата само или за дл-тата само.. (като пример) с 2 думи да стане по изчанчена


п.с към 5-6 сутрин очаквайте нещо ново можеби bc класация
 
Last edited:
п.с към 5-6 сутрин очаквайте нещо ново можеби bc класация

Навит съм мн за БЦ ако напраиш релеасе със БЦ дай линк тука и бр 10/10 ::):
 
1. Липсват картинки в пакета.
2. По интересен начин си опивал функцийте , това онова си гепнал от оригиналния.

6/10
 
хехех кой е оригиналния ? ,че аз не го знам.. за картинките го написах по-горе, че не ми се търсиха.. повече понеже вече беше 6 часа сутринта..

п.с забравих да добавя в главния пост, че няма нужда от критика .. не съм молил за нея и не ми трябва това съм го писал аз не съм крал и не виждам какво да открадна ? такава е моята логика за писане на подобни неща.. и не виждам какво да открадна
 
сложих я при мен обаче нещо не отчита
13729295px5.jpg
 
като се има предвид, че си пуснал подобна тема с друг проблем в хелп секцията разгледай се някаде при теб е евентуално проблема.. ?
 
хаха и каде е в мен проблема като не ми дава грешки и в същото време не отчита нищо
 
ами доколкото помня имаше подобен проблем с онлайн играчите? не ти ги извеждаше ? можеби проблема е подобен ?

едит: с 1 дб ли си или ? с колко? е твоя сървър ?
 
онлайн съм си го оправил с 2 ДБ е
 
хахахах я дайде БЦ ранк e :p
 
за бц ранг ще ми трябва 1 по желание за да тества скрипта преди да го релийзна .. защото нямам сървър в момента на пс-то и да не объркам някоя колона
 
а ве аре некои да даде да си го дръпна :)