Любими филми

Чакам да качат целият първи сезон да го видя. В момента гледам lie to me. Не е лош бива го. Следя си Хаус редовно и двама мъже и половина.
 
Чакам да качат целият първи сезон да го видя. В момента гледам lie to me. Не е лош бива го. Следя си Хаус редовно и двама мъже и половина.

ооо, подкрепям.
House M.D. е лудница.
 
Последните епизоди нещо не ми харесват. Много сладникав взе да става. Нещата твърде много се въртят около Къди и детето. Сериал, който задължително трябва да се гледа е Surface. Много е силен. Invasion, Jericho, 4400 абе много силни има. Ааа и "V" следя в момента. Става и той за губене на време. :)
 
Така и не съм гледал 1 серия на Haus... :D
 
The Ring 1,2
Harry Potter 5,6,7
Wrong Turn 1~3
SAW 1~7 :O:O:O:O
Mirrors 1,2
The exorsicm of Emily Rose
The last exorsicm
 
8 mile
Gladiator
Step Up 1-3
A walk to remember
 
SAW 1~7 Такива ужаси много са гадни .. :D

Бързи и Яростни
 
The Ring 1,2
Harry Potter 5,6,7
Wrong Turn 1~3
SAW 1~7 :O:O:O:O
Mirrors 1,2
The exorsicm of Emily Rose
The last exorsicm

Е ти си почнал с най-скучните.. изгледай The exorcist първо, че да хванеш смисъла на следващите филми ;)
 
Олее как ще забравя Заразно зло :D превъртал съм всичките части на X-Boxа и са ми били винаги интересни. Много добър филм е и Stigma
 
Last edited:
Waist Deep - Тоя филм е номер 1 НЯМА ЧОВЕК КОЙТО ДА НЕ ГО ХАРЕСА АЗ ЛИЧНО ДО СЕГА ГО ГЛЕДАХ.
 
Бандата на Оушън 1 2 3 , Мачете :D, 300 ^_^
 
Дайте още филми като Waist Deep много ме искефи филма...
 
Толкова много филми съм изгледал вече че ако почна да ги изброям ..... не определен брой от филми ми харесват и са ми любими ще изброя само 1 от тях че не ми се пише ся ..

Step Up 1-3 :cool: