Films/Филми

Wikko0

Well-Known Member
Joined
Oct 17, 2012
Messages
660
Reaction score
263
Здравейте DarksTeam потребители ;P
Поствайте филмите които харесвате ;- ))
- Когато пускате пост с филма които ви е харесал , пишете неговия жанр , името на филма , коментар за филма и линк към Zamunda!
- Ако на останалите им харесва филма , моля да използват Thanks бутона
- Без СПАМ от сорта "Много як филм" , "10/10" , "Харесва ми" и п.р!

Име на филма : How High / Голямото напушване
Жанр : Комедия
Година : 2001
Коментар : Този филм ме е пръскал от смях и ако и вие го гледате няма да съжалявате!
Линк : Логин - Zamunda.NET

--------------------------------------------------------------------------------------------

Име на филма : 21 & Over / От 21 нагоре
Жанр : Комедия
Година : 2013
Коментар : Просто китаеца ще ви срине от смях , гледайте една от любимите ми комедии :)
Линк : Логин - Zamunda.NET



 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe and ivowe3
Име на филма : Undisputed 3
Жанр : Екшън, Криминален, Драма
Година : 2010
Коментар : Страхотен филм, доста мотивиращ препоръчвам на тези който не са го гледали да го гледат!
Линк : Логин - Zamunda.NET
 
Ако някой на този свят не е гледал American Pie (1-5) просто е изпуснал доста.
След това: Mr. & Mrs. Smith, Parker, R.I.P.D., Road Trip, EuroTrip, The Dukes of Hazzard (стар но много готин филм, даже го има с бг аудио, комедия), Wanted (готин екшън със Анджелина), Not Another teen movie (много се смях на тази комедийка.. пак е старичка) и има още много, но за сега толкова..

Предложете ми някакви подобни комедийки като American Pie & Not Another Teen Movie ако знаете някакви. :)
 
Ето още 2

Име на филма : Dude, Where's My Car / Пич, къде ми е колата?
Жанр : Комедия и малко фантазия :D:
Година : 2000
Коментар : В този филм участва оня лудия от American Pie и общо взето филма е доста смешен :D
Линк : Логин - Zamunda.NET

--------------------------------------------------------------------------------------------

Име на филма : Despicable Me / Аз, проклетникът
Жанр : Анимация, Комедия
Година : 2010
Коментар : Много смешна и забавна анимация, заслужава си гледането :D
Линк : Логин - Zamunda.NET
 
Име на филма : Resident Evil: Retribution / Заразно зло: Възмездие
Жанр : Екшън, Фантастика, Ужаси
Година : 2012
Коментар : Смъртоносният Т-вирус на корпорация Ъмбрела продължава да унищожава Земята, като превръща световното население в легиони кръвожадни зомбита.Надеждата на всички е в АЛИС! Страхотен филм препоръчвам го на всички! (изтеглете си и останалите части)
Линк : Логин - Zamunda.NET
 
  • Like
Reactions: ivowe3
Име на филма : Assault On Wall Street / Нападението над Уолстрийт (2013)
Жанр : Екшън, Драма
Година : 2013
Коментар : Силно препоръчвам това филмче, направи ми доста силно впечатление доста е силен филма и отразява до някъде нашата действителност.
Линк: Логин - Zamunda.NET
 
  • Like
Reactions: SharkY971
Филмът се казва: Boogeyman 3 - Торбалан 3

Жанр: Ужаси

Година: 2008

Коментар: За филм на ужасите си го бива даже заглавието да не звучи много страшно, общо взето филмът ми хареса

Относно филма: Разказва се за една миловидна колежанка, която се опитва да убеди всички, че Бугимен съществува. Само че, това далеч не е най-големият й проблем.

LINK

НАДЯВАМ СЕ ДА ВИ ХАРЕСА ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ.
 
кажете ми бг аудио филм нещо с римската империя иначе сичките съм ги гледам ама дано успеете
 
Име на филма : The Shrine / Светилището
Жанр : Ужаси
Година : 2010
Коментар : филма е интересен и малко гаден, трябва да се гледа ...
Линк : Логин - Zamunda.NET Логин - Zamunda.NET
The-Shrine-2011.jpg