[Help] Как мога да го защитя

ludlud

Active Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
917
Reaction score
101
Искам да попитам как мога да защитя максимално уеб сайта ми на МУ ? Става дума за 0.7 и 0.8 повече ме интересува за 0.8.Искам да нямам никакви проблеми с хакерчетата ;)
Благодаря предварително
 
Препоръчвам ти да ползваш Web Mage 1.0 с новия темплате зашитено е и е яко :)
 
Аз пак ти препоръчвам MuWeb 0.9 лично аз не сам го ползвал,но е защитен :)
 
И аз ти препоръчвам Web Mage 1.0 или по стария !
 
Благодаря момчета :)
 
Можете ли да ми дадете линк ?
 
Искам да попитам как мога да защитя максимално уеб сайта ми на МУ ? Става дума за 0.7 и 0.8 повече ме интересува за 0.8.Искам да нямам никакви проблеми с хакерчетата ;)
Благодаря предварително

Ако толкоз много ти харесва MuWeb 0.8.Намери ме в скайп
 
Скоро ще Release MuWeb 0.8 Realy Hacked Fix + Some Scripts & Mods ;]
 
Morted как ти скайпа пиши ми на ЛС!
 
Препоръчвам ти да не си правиш на сървър :) се ще си имаш проблем с "Хакери" не можеш си защитиш на напълно сървъра по никъв начин мани ги тия кво ти говорят сложи който искаш MuWeb аз, че ти спрем сайта ако искаш му сайтовете секи ги спира дори и фр тата ми вече но пък онлайн игрите никой не може ги спре :) направи си онлайн игра с смс-и и ако е готина ще печелиш парички :)
 
Препоръчвам ти да не си правиш на сървър :) се ще си имаш проблем с "Хакери" не можеш си защитиш на напълно сървъра по никъв начин мани ги тия кво ти говорят сложи който искаш MuWeb аз, че ти спрем сайта ако искаш му сайтовете секи ги спира дори и фр тата ми вече но пък онлайн игрите никой не може ги спре :) направи си онлайн игра с смс-и и ако е готина ще печелиш парички :)

Станаха прекалено много сървъри затова се правят на хакери,а колкото до игрите със SMS това вече е старо PHP,MySQL игрите вече нямат бъдеще въпреки че се печели малко от тях,както и сайтовете за запознанства нямат бъдеще,от прекалено много накрая оставаш ти прецакания
 
Лоол 1 игра като Хановете печели по 10 000 и повече от смс-и
 
Нямам си и на представа как да си я направя иначе бих ...
 
Играта Хановете и аз сум я играл и много пари пе4елят само един мои фр дето е луд прата по 2-3 смс на 1-2 дена дето 1 смс е 2,40 има по 1,20 ама тои по 2,40 апък и тяхните са погати :)
 
А дали дришлиовци като нас ще направят толкова голяма игра като Хановете , тя е световно известна ...
И за да направиш такава игра трябва отначало и ти да вложиш нали ... а неможе от закуски да спестите и да направите ;)
П.С. Лично мнение. :)
 
^_^ Хановете SUX дай ми 300 лева и щи я направя направих си като bulfleet само където битките куцаха....