[Help] Как мога да си направя сървър на му с windows 7 32bit

gab1to

New Member
Joined
May 1, 2009
Messages
3
Reaction score
0
[Help] Моля помогнете ми с лаунчера.

Хора ако някой разбира моля да ми помогне смених ИП , стартирах сервера , направих лаунчер , сложих го с клиент и пач и накрая влизам в него и дисконектед :Х как мога да го оправя това
 
Last edited:
И аз се чудя дава ми на мен пък ерор от SQLSERVERA :( gab1 намери ме в скайп malkiat888!
 
Аз си го оправих , но сега проблема ми е , че нямам реално ИП и не тръгва :Х
 
То това не пречи да тръгне сървъра.
 
Аз си го оправих , но сега проблема ми е , че нямам реално ИП и не тръгва :Х

купи си реално ип което струва 5лева на месец и няма да има проблем...
 
Еми да ама от една страна искам да ми е не реално и не искам да го правя реално :x
 
Еми да ама от една страна искам да ми е не реално и не искам да го правя реално :x

Еми няма да имаш сървър. Хем искам, пък хем не искам, еми оправяй се.
 
Еми да ама от една страна искам да ми е не реално и не искам да го правя реално :x

И аз искам 100,000 лева от банката ама не искам после да ги връщам ама неможе нали ? :D
По темата: Еми ако искаш сървър ти трябва реално ип ако не трябва да направиш сървър в хамачи и така ...
 
bass_mania да пусна аз един с hamachi ако искате и урок ще напиша това е че с hamachi е много много неудобно защото всеки трябва да се добави в hamachi групата и при всяко спиране на ток или интернет се сменя Ип-то на hamachi :mad: при което трябва да си променяш клиента с общи думи никой няма да играе така :D това е неудобство за клиентите и за самия тебе !!! много искам и аз да имам сървър ама какво да се прави като съм на договор 2 години с стария интернет :mad: затова се примирявам някак си :D но няма да спра до тук с сигурност другия месец ще ми кипнат нервите и ще повикам новата фирма да се почва
нов нет нов късмет !!!​