[Req] Как да си направя Loading Screen

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
Като цъкнеш Connect на клиента нали дава картинка, има ли някой урок да ми даде, какво е нужно за да сложа името на сървъра на нея, докато зарежда играта, знам, че се прави с Photoshop ама..
 
Дано съм те разбрал правилно.
Значи той си има едитор който преврища файла на снимката в истинска снимка после си я едитваш с фотошоп и после този едитор пак може да ти я върне в същия файл
Ако това ти е проблема намери ме на скайп ще ти пратя едитора и ще ти помогна да го усвоиш
 
Last edited:
това е едитор за OZJ файловете

ето и един guide за програмата

1. влизаш в едитора и си избираш къде ти е OZJ файла той или е в data/local или data/interface не съм сигурен но може да е и в data/logo
2. след като си го избрал цъкаш на Convert
3. влизаш в папката където е бил файла и ще намериш една jpg снимка
4. отваряш е с PhotoShop или друга подобна програма и си я едитваш
5. запазваш снимката в jpg формат пак със същото име и отиваш пак в едитора долу в ляво ще видиш едно "1: Mu File->Img File" цъкни и избери
"2: Img File->Mu File" намираш снимката и цъкаш на Convert после я слагаш в клиента и готово


p.s. и престанете с това "пиши по скайпа за да ти помогна" има и други хора който може да имат същия проблем и като си написал "пиши по скайпа за да ти помогна " вместо да напишеш в темата 98% от скучайте пускат нова тема за проблем който вече е решен
 

Attachments

  • MUimgGUI.rar
    98.2 KB · Views: 13
  • Like
Reactions: Holder and GTI
М да прав си , но в форумите не ми е удобно да пиша с някой за нещо иска се повече чакане от колкото в скайп , но ще се старая вече тук да поствам всичко