[Req] Как да си направа User sa

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Здравейте.Как да си направя на SQL Leval username sa и да му сложа парола ...
 
това се прави още при инсталацията, прочети някоя тема за правене на сървър на МУ, там е обяснено
 
Здравейте.Как да си направя на SQL Leval username sa и да му сложа парола ...

Обясни какво точно ти трябва понеже задаваш въпроса някак... (think) по време на инсталацията на SQL Server-a ти си пишеш паролата на потребител "sa" и той се създава автоматично при инсталация.
 
Искам да си направя име и парола които да задавам при правенето на сървъра такива които ти иска като
Db name: MuOnline
Username: sa
Password: ****
сещаш ли се ?
 
Като се инсталира sql още тогава се задава парола дава се на Local System Account после на Mixed Mode и там се пише паролата ;)
 
Искам да си направя име и парола които да задавам при правенето на сървъра такива които ти иска като
Db name: MuOnline
Username: sa
Password: ****
сещаш ли се ?

Да видим дали ще се сетя.... нека помисля... дааам май се сетих... да видим дали съм се целил правилно :)

Понеже незнаеш каква парола си сложил на потребител "sa" вместо да го инсталираш на ново и т.н SQL Server-a погледни тук как да си я смениш http://darksteam.net/guides/5183-[guide]-change-mssql-sa-password.html
 
sa си е потребител по подразбиране.. т.е. никъде не се пише sa по време на инсталацията
 
Нещо бъркам
asdsa.JPG
 
Нещо бъркам
asdsa.JPG

lol там никви потребители и пароли няма да пишеш даваш да ти стане тъмно там на к'ва беше опцията да не може да пишеш и после му даваш "ОК"
 
lol там никви потребители и пароли няма да пишеш даваш да ти стане тъмно там на к'ва беше опцията да не може да пишеш и после му даваш "ОК"
Use administrator account :)
 
Use administrator account :)
Използвам администраторски акаунт но не само SQL analуser ми дава тази грешка а и като пробвам да пусна сървъра некво си ODBC като това подобно на DataServer1..
 
Използвам администраторски акаунт но не само SQL analуser ми дава тази грешка а и като пробвам да пусна сървъра некво си ODBC като това подобно на DataServer1..
ми намери си ODBC за версията която ползваш и го пусни xD
 
Не ме бива в тези работа но ще видя в гоогле ако може и вие постнете едно 99d и 97i съм
 
ами намери темата на даркмастер, за 97д+99и файлове и там търси ODBC изтегляш и пускаш :p
 
Сложиш ОДБЦ всичко мина Ок но сега ми дава следното нещо
off...JPG


Преди да ресна уиндолса бях с тези файлове нямаше такива проблеми...
 
Лоша работа... файла е корумпиран... яко е цоцал кинти значи...
карай се на мастъра ^^

сега по сериозно :) понеже е кракнат и WinDefender-a го засича като вирус варианта да го оправиш е да спреш WinDefender или антивирусната ти ;p
 
Лоша работа... файла е корумпиран... яко е цоцал кинти значи...
карай се на мастъра ^^

сега по сериозно :) понеже е кракнат и WinDefender-a го засича като вирус варианта да го оправиш е да спреш WinDefender или антивирусната ти ;p
WinDefender нямам си и на представа какво е това а колкото за антивирусна карам без такава :Д

Aко ми дадете други файлове ще се оправи ли ако може вие да ми препоръчате че аз обликолох пичти целият форум и не намерих свестни ;с
 
WinDefender нямам си и на представа какво е това а колкото за антивирусна карам без такава :Д

Aко ми дадете други файлове ще се оправи ли ако може вие да ми препоръчате че аз обликолох пичти целият форум и не намерих свестни ;с

заповядай http://darksteam.net/releases/6440-%5Brelease%5D-darksteam-muserver-97d99i-beta-11-a.html

тествани са и работят! Успех :)