[Guide] Как да подкараме сървър на Windows 7

img.php
как да оправя тоя проблем ?


Click

Случайно да си си инсталирал MSSQL-а и да не си реснал машината ?


П.С - Тая тема аз съм я писал.
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Оправих се :) преинсталнх го

Обикновено така се оправя всичко, но това не е начина ! ! !
Не трябва всеки път при трудност, да прибягваш към преинстал.

Въпреки това успех в начинанията ти, каквито и да са те (y) :)
 
Сичко тръгва стига да го напраите по урока за учочето 10/10 :)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Само на мен ли ми дава тези грешки при опит да се стартира сървъра...? Нещо май не може да зареди .dat файловете...
 

Attachments

  • sad.png
    sad.png
    6.3 KB · Views: 54
  • sad2.png
    sad2.png
    6.1 KB · Views: 40
  • sad3.png
    sad3.png
    6.3 KB · Views: 31
  • sad4.png
    sad4.png
    6.9 KB · Views: 33
  • sad5.png
    sad5.png
    6.9 KB · Views: 35
  • Like
Reactions: Milanoob
Зарежете горният проблем. Сървъра го стартирах без никакви проблеми, но сайта се инати при връзката с MSSQL-а (2000)... Нещо не иска да се свърже, а на XP-то със същите настройки си вървеше без проблем...
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Зарежете горният проблем. Сървъра го стартирах без никакви проблеми, но сайта се инати при връзката с MSSQL-а (2000)... Нещо не иска да се свърже, а на XP-то със същите настройки си вървеше без проблем...

Пробвай с MuWeb 0,9 или друг сайт който се свързва директно с "ODBC".

Успех,
А.Григоров
 
  • Like
Reactions: Milanoob
[HELP]

mom4eta she moje li ODBC za windows 7 ama 32 bits ms predvaritelno ako nqkoi iska da mi go isprati pls da me dobavi v skype:merlin_m1 izvinete me che pisha na latineca ama shot mn burzam.
 
  • Like
Reactions: Milanoob
sqll

Пробвам го на win7 64 бит система и неможе се инсталне сяла.Ако някой може да ми даде сял сървър за 64 бит.Благодаря предварително
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Пробвам го на win7 64 бит система и неможе се инсталне сяла.Ако някой може да ми даде сял сървър за 64 бит.Благодаря предварително

Ползвай 2008 или 2005
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Ползвай 2008 или 2005

По добре да не ползва ;)
Няма да може да го нагласи както трябва(то и аз немога :D: ма са надявам NoFear да ме научи :))
 
  • Like
Reactions: Milanoob
момчета трябва ми sqleval за win7 плз ако някои има да даде някои линк или да пиши нещо ще се разберем :) инсталнах си win7 64 бит и направоо .. нито 1 sql не варви нз защо пишете плз : ) мс предварително
 
Добре сега като се опитам да стартирам Autorun ми излиза Compability error, когато стартирам Setup.bat, ми излиза пак Compability error самоче ми разрешава да дам Run Program, тогава зарежда 5-6 минути и спира и нищо не излиза, като погледна в Tsk manager -а процесъ си върви ама колкото и да чакам нищо не стаа.Аз пробвах и 2003, 2005 2008, 2008 става ама си нямам и на идея как се инсталира излиза некав тъп прозорец с опций аз цъкам на един то инсталира още сто :D: . К'о да пра'йм ?! :D:
 
Незнам как стана, но когато бях на Windows 7 64 bita си държах 99б с sql 2000
 
  • Like
Reactions: hanuka
майна ти си златен бе :D: БРАВО!!!