[Guide] Как да подкараме сървър на Windows 7

Съгласен!!!Малее добрече саме въспитали добре иначе ще го напсувам много здравоо !!!

Никога не е късно да се очовечиш и му теглиш една :D
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Значи с едно приятелче почнахме да правин сървър на windows7 напраихме го обаче като влезем в играта ни дисканектва :x oт къде идва този проблем плс хелп :)
 
провери си IP адресите с clienta и connectserver?
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Всичко си е наред с Ип-тата незнам от каде може да идва тоя проблем и ми е много интересно защо така става :x ...
 
Всичко си е наред с Ип-тата незнам от каде може да идва тоя проблем и ми е много интересно защо така става :x ...

версия?
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Браво за урока,че си го написал,но не е препоръчително да се държи на Win7.За мен най-добре е Windows XP Sp2
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Обаче има хора които не им са сменя уиндолса и търсят как да си пуснат на уин7 ;)
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Браво за урока,че си го написал,но не е препоръчително да се държи на Win7.За мен най-добре е Windows XP Sp2

win server 2003
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Обаче има хора които не им са сменя уиндолса и търсят как да си пуснат на уин7 ;)

Да но ако искаш си развиваш сервера добре и тем подобни.Най Добре Win Xp Sp2 или както вика crazyboy win server 2003
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Здравейте,
от няколко дни се опитвам да подкарам сезон 5 на windows 7(64bit)
Минах вече много уроци как се прави и нито един не е точно като за моята версия на windows :(

Някой има ли идея защо когато стигне до връзка с базата ми дава,
connection failed.

Когато тествам през Management Studio връзката с базата става и с локален потребител става и със:
user: sa + password: xxxxx

когато ги написах в настройките на сървърите обаче, няма ефент и неможе да се свърже.
Мисля си дали не трябва да се инсталира по определен начин самия SQL сървър за да поддържа Remote Login?
По време на инсталацията му разреших Mixed Mode,
като добавих както настоящия ми windows акаунт, така и Remote access. Не е ли достатъчно?

Регистър файла от тук по-горе, не помогна.

когато тествам през ODBC Test connection на самия windows пак си казва, че е ОК.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Milanoob
Пичове имам 1 въпрос към вас по стара версиа ще тръгне ли на Windows 7 смисъл примерно 0.98r Или 97d+99i? И Ако може някой да ми помогне!Благодаря
Ако някой има желание да ми помогне да остави скайп!
 
  • Like
Reactions: Milanoob
a gde magu naiti sygate dlea windows 7?
where i can find sygate for windows 7?
 
  • Like
Reactions: Milanoob
Пичове имам 1 въпрос към вас по стара версиа ще тръгне ли на Windows 7 смисъл примерно 0.98r Или 97d+99i? И Ако може някой да ми помогне!Благодаря
Ако някой има желание да ми помогне да остави скайп!

Скайпа го има на профила ми, а урока е тестван на точно такива версии каквито искаш!
 
  • Like
Reactions: Milanoob
img.php
как да оправя тоя проблем ?


Click
 
  • Like
Reactions: D3aD and Milanoob