[Help] Как да настроя domain-а ми

LilAlexMoney

New Member
Joined
May 19, 2010
Messages
79
Reaction score
80
Ползвам "хамрр" за сайта на сървъра ми. Обаче ми трябват DNS-ите за да ги наглася на домейна ми, който съм купил през ганди.нет ! И не знам как да свържа xampp към домейна ми. Пробвах да си сложа ИП-тата на мястото на DNS ама не става ;(

PLEASE HELP!
 
в контрол панела ти трябва да има "А" запис от там пишеш твоето ИП и си готов :)
 
И аз бях същия "Newbie" значи обърни се към главата на сайта то там си има за вързки имейл и го помоли да те пренасочи към съответното ИП (Твоето) и няма да имаш проблеми аз се мъчих цял ден и след като неуспях се обърнах към тях.
-----
От питане глава не боли.
 
ас мислех че се настроива днс кам хампа а не хампа кам днс но нз може и да не сам прав :):):)
 
ас мислех че се настроива днс кам хампа а не хампа кам днс но нз може и да не сам прав :):):)

Нито едното нито др..
Настройват се ДНС Зоните към твоят ИП адрес.. това е и вече кото сложиш в хамп-а излиза на посочения домейн...
>>> Отива се в хостинг панел.
>>> Избира се DNS Зони.
>>> Избира се домейна.
>>> Избира се Records (Записи).
>>> Променят се А записите да сочат ip, което желаете.


Това за webconnect.bg а за супер хостинг нз ама казват ,че било най-лесно..!
 
Нито едното нито др..
Настройват се ДНС Зоните към твоят ИП адрес.. това е и вече кото сложиш в хамп-а излиза на посочения домейн...
>>> Отива се в хостинг панел.
>>> Избира се DNS Зони.
>>> Избира се домейна.
>>> Избира се Records (Записи).
>>> Променят се А записите да сочат ip, което желаете.


Това за webconnect.bg а за супер хостинг нз ама казват ,че било най-лесно..!

ами че ман ас точно тва имам предвид

Настройват се ДНС Зоните към твоят ИП адрес

ем ас кво казах ас мислех че се настроива днс кам хампа под хампа имах предвид ип то което използва на хампа демек неговото ип :):):)
 
ас мислех че се настроива днс кам хампа а не хампа кам днс но нз може и да не сам прав :):):)

Точно така, прав си.
ДНС настройките през Контрол панела на домейна се настройват към хамп! Primerno ns1...........com / ns2...........com ! Обаче като не знам какви ДНС да сложа и . . . . Пробвах с ИП-то ми да сложа и пак не става.
 
а пробва ли да сложиш и от самия хост на днсто ти ип то ?? смисал в самия сайт в който си закупил домейна трябва да имаш потребителски панел и там трябва да имаш настройки на днс Пробжаи и виш дали ще стане ако не стане вече си говори с собствениците на днс хоста :)