[Help] Как да настроя някои неща в сървъра

madhouse

New Member
Joined
May 7, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Здравейте :) Искам да ви попитам как (и от къде най вече) мога да настороя итемите на DarksTeam server filles, пробвах с BMD editor но не става, също така ако може да ми кажете и от къде да си направя дропа, примерно да не ми падат от heard of love или box of heaven-и итеми на + 13 :) Ако има някои желание да помогне, да ме добави в skype: c0un73r (Искам просто да адна на тази версия Steel Emperror Blade, Chaos Iron Staff, Baphomet Set, Mythos Set, Mythos sword, Scorpion bow и т.н) Имам готови filles, в които ги има тези итеми ;]
Дайте малко по обширно обяснение че не чаткам много много ;p
|-(

Благодаря ви предварително
 
Това как да оправиш да не ти падат невидими итеми (тоест +13 на 97д). Може да го оправиш много просто правиш следното.

eventitembag5 = Heart of love
това ти е какви итеми да ти падат от Heart of love влизаш в eventitembag5.txt и ако имаш итеми който е настроено да падат +13 ги правиш +11 или както ти искаш 8,9 ..

Пример :
1 2 10 0 0 0 //Double Axe+13

Double Axe тук е настроено да пада +13 следователно то ще е невидимо правиш си го както си искасх 9,10,11 ..

Тетава е ;]
 
Пример :
1 2 10 0 0 0 //Double Axe+13

Double Axe тук е настроено да пада +13 следователно то ще е невидимо правиш си го както си искасх 9,10,11 ..

Тетава е ;]

Искаш да кажеш, че това където пише Double Axe+13, това +13 означава кой левел е итъма ли ^_^, щото нещо не ми са връзва писането ти..

ПС: Малко си филмиран :D
 
Last edited:
Искаш да кажеш, че това където пише Double Axe+13, това +13 означава кой левел е итъма ли ^_^, щото нещо не ми са връзва писането ти..

ПС: Малко си филмиран :D
Момчето не знае к'во става ^^
 
Пример :
1 2 10 0 0 0 //Double Axe+13

Double Axe тук е настроено да пад +13 следователно то ще е невидимо правиш си го както си искасх 9,10,11 ..

Аз си мислех, че е +10 :O
 
реших и ас да питам в тази тема :) как мога да направя да се киллват по бавно на предишните ми файлове се килваха по 10-30 секунди сега за 5-10 секунди са долу :Х знаете ли как да го направя пак да е по 20-30 секунди :Д (hug)(hug)(hug)(hug)
 
И аз имам проблем ето го :
Значи искам да едитна клиента със БМД едитор но нищо не става само ми дава 7 реда
Обаче като вляза в Data/Local и като отворя text.bmd ми отваря текс на англ със
някакви иерогрифи и като едитна текста не иерогрифите, като го запазя не мога да вляза в сервера "Please Help"
 
А някой знае ли как да настроя сървърът си Примерно : Левел при рес и Статс точки при рес ако знае да драсне едно лс или skype:d3rby_k3 :)
 
За това да се килват по бавно КОЕ ? Ако е за монстърите от Monster.txt ... sperenko Левел на рес и статс на рес по принцип се настройват от САЙТА ти ... 1 2 10 0 0 0 //Double Axe+13 направи 10 да е 5 примерно, мисля че така се правеше :)