[Help] Как да запазя Базата Данни ?

ReDSkuLL

Member
Joined
Jun 16, 2008
Messages
111
Reaction score
11
начи всега аз имам сървръ на 97д99и и искам да сменя сървър файловете с дръги 97д99и но искам да запазя итемите ресовете левълите но не знам как става това.Хайди някой ако знае да ми пише по скайп или в темата :)
 
Ми не прави нищо само папката MuServer замести, не пипай DB-тата ;)
 
Ам ако искам от 1.0L на Se3 Ep1 как треа стане кат е с различни ДБ ???
 
Така няма да стане ;)
Треа се реска сървъра за жалост :(
 
До колкото знам, от две еднакви версии може само да се слагат Мu Server, от две различни версии няма да стане... :D Но бях свидетел и на смяна от 97д+99и на 99б+ което не знам дали е било нормално, защото те са малко свързани помежду си :blush-anim-cl:
 
Аз съм сменял от 97d към 1.02d ,като съм сменял само сървър файловете,без да бутам ДБ.Проблема е,че някой предмети се променят или изчезват.
 
Лол, трябва да имаш доста проблеми...
Guild Alliance-а да не бачка, Friends, половината неща от Command Менюто ('D') и доста други неща, които ги няма в 97d :p
 
Лол, трябва да имаш доста проблеми...
Guild Alliance-а да не бачка, Friends, половината неща от Command Менюто ('D') и доста други неща, които ги няма в 97d :p

Повечето неща бачкаха,а до колкото си спомням няма Friends и Guild Alliance в 1.02d (не съм сигурен,защото не съм играл тази версия от 1-2 год.)
 
Лол, трябва да имаш доста проблеми...
Guild Alliance-а да не бачка, Friends, половината неща от Command Менюто ('D') и доста други неща, които ги няма в 97d :p

Лично съм го пробвал и става в 1.02д не работеха тея помии единствения проблем беше че итемите през крив макарон ги виждаш а за запазиш ДБ позлвай "transaction log shrink tool" сваги го и разгледай
 
Тая програма е добпаа само от каде треа зема тия BackupFiles?
 
Той самият едитор за герои и акаунти на SkyTeam има такава опция за BackUP.