[Req] Казус за създаване на сървър

Дайте предложения за дроб, и как да се образува......

Еми.. дроб...
Зависи от кръвната ти група. Също така може и да не ти пасне, ама можеш все пак да се запишеш за трансплантация на дроб в пирогов или окръжна болница..
 
  • Like
Reactions: Dungeon
Еми.. дроб...
Зависи от кръвната ти група. Също така може и да не ти пасне, ама можеш все пак да се запишеш за трансплантация на дроб в пирогов или окръжна болница..

Ей закопа ме (rofl) место за Дроп пиша за дробчета......... Нещо съм бил гладен тогава и затова съм писал така. Ти какво предлагаш за Дроп?
 
Нещо минах на 99б+ Бъглес, щото нямам много моща машина, мислите ли че ще е пълен ако е 99б+ и е Хард ?
 
Нещо минах на 99б+ Бъглес, щото нямам много моща машина, мислите ли че ще е пълен ако е 99б+ и е Хард ?

nope
 
Хора подсетете ме за онзи едитор, който беше през Xampp и редактираше всичко, не си спомням как се викаше......
 
Хора подсетете ме за онзи едитор, който беше през Xampp и редактираше всичко, не си спомням как се викаше......
magichand (think)
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Този едитор засега не ми върши файлове....... Имаше един TXT Editor MagicHand имаше някой определени TXT файлове, имаше един едитор как се казваше не се сещам, беше универсален TXT Editor, който май беше ExtremeMu Editor, нещо такова, моля посетете ме........ Иконката си я спомням май беше зелен глобус.
 
6. от сървърните въпроси - Мобио, тъй като те плащат всички данъци и т.н, а и support-a им е много по-добър от конкурентните фирми предлагащи микроразплащания чрез СМС.
P.S Hard сървър + уеб магазин = малко хляб.
Ако ще е за печалба пускай фън сървър.. не виждам смисъл в труден сървър с уебшоп.
 
Last edited:
Low EXP with WebShop :D :D :D

Има и Хард сървъри с Уебшоп, които печелят, при тях цените са по-високи и имаше ограничение с опциите.
 
Този едитор засега не ми върши файлове....... Имаше един TXT Editor MagicHand имаше някой определени TXT файлове, имаше един едитор как се казваше не се сещам, беше универсален TXT Editor, който май беше ExtremeMu Editor, нещо такова, моля посетете ме........ Иконката си я спомням май беше зелен глобус.

Та какво до сега казахте? Кой е този едитор, който питам?
 
Има и Хард сървъри с Уебшоп, които печелят, при тях цените са по-високи и имаше ограничение с опциите.
Губи се смисъла.. :)
 
Като викате че със Fun Сървър се печелят пари, тогава ще направя такъв сървър. А от Хард сървър печели ли се нещо?
 
Печелят се :) но не и със този шоп ! С едно ВИП Сървърче където ше е с 20-30 exp повече,дроп също !
 
Vip потребител може да се стане и с Уебшоп, ако се разработи и има такава система ;)
 
I like this video. Thanks for share. :)

Какво видео вас ви бърка, толкова ли сте глупави, та да не се сетите за един едитор, който не му помня името, пак си оставам на въпроса, как се казваше този шибан едитор :mad: Модераторите да изчистят темата от безмислените постове! Преценете, кои постове трябват и кои не, но повечето са спам!