[Help] Изхварля ме от всяко Mu

Apec

Active Member
Joined
Jul 2, 2008
Messages
326
Reaction score
85
Надявам се екипа на DarksTeam да ми помогнете!
Значи едно приятелче има голям проблем.Не може да влиза в Mu Online
изхварля го като куче.Влиза понякога до creat character като натисне и пак го мята...От какво може да е това всички други игри му трагват?
Моляви ако някой знае да помогне.
Благодарим ви предварително!
С уважение Apec
 
Според мен е от операционната система на мен беше ми се случило преди.Преинсталирах PC-то и всичко се оправи. :)
 
Не става за съжаление.Някаква друга идея да ти се намира :D
 
Да НЕКА ДА ПРОВЕРИ Local Disc C дали има свободно място поне 2-3 ГБ според мен няма достатачно свободно място в локал дисковете :)
 
да си преинсталира видеокартата, ако не стане нека си сканира клиента с надеждна антивирусна, най-сигурно онлайн, а най-добре да изтрие клиента както и регистрите и да го изтегли наново
 
Ако има пач да си го сложи.
 
Да си инсталира Kaspersy да махне всички вирусчета и после ако иска да я изтрие и ще се оправи :)
 
пробвай така слагаш инсталационен диск на ХР влизаш в боот меню боотваш от CD и после делваш целия HDD :D:D после ако не стане ... здраве да е ;) :d
 
Възможно е да няма достатъчно свободна виртуална памет. Можеш ли да каже какви са параметрите на компа му ?
 
Много лесно може да се овеличи виртуалната ... Тя нее физическата тя е файл на HDD ... При тежки игри изписва ли ти Low Virtual Memory ? ...
 
512 ram 128 video не знам за другото благоря на всички ще се пробваме да видим.И отново благодаря!