Идея

Хора добре може да има 30/40 но не мислиш ли че сигорно 80% от играчите ще бъдят ламери защото такъф сървър си е ламерски всичко на готово.
 
Дамиян нали пусна Free DevilMu нищо не варвеше нямаше 10 онлайн .

Сървъра беше пуснат да се изчистат ламерите от ейсито но играха 1 седмица и им омръзна за тфа че от такъф сървър няма никакъв смисъл.
 
Глупав ли си?
При PvP няма никаква тактика.
Задържаш копчето и който падне- падне.

PvP може би е най- дървената част от MUONLINE.
Както казах вече. Смисълът на MUONLINE не е в PVP-то главно.

Да, интересно е да отидеш на CS ,CC,но да знаеш, че можеш да бъдеш по- добър от другия по build, set и така нататък.
В случая, всички са еднакви и всичко е до късмет.

Съгласен съм със това обаче само на 99б версията там е пълен късмет.
 
  • Like
Reactions: caRameL
ако ти дава 10к точки само без да има рес и сам си прецени какда си ги нацакаш тогава може и да стане всеки сам си мисли билда и т.н.
 
Играта е да се развиеш и да намериш тези предмети , както и да балнсираш статса си за тях.. а не да си 1 бк което помпи постоянно кръв и върти мечове като побъркано само и само Уж да победи некаф кат него същия ... Уникална тъпотия ще (n) Ще гледаме само бк-та , само 12-13 годишини надувки и по големи идиоти 17-18 който си няма работа как се правят на велики :D


sNg , незнам защо говориш така но явно не си играл Глобал Му ... иначе играта си е тъпичка :d
 
идеаята не е лоша, но само ако няма какво да правиш ... и според мен ще играеш 3-4 дена и щи омръзне само да се биеш ....
 
Може да съм пропуснал и някой да го е споменал вече, но все пак ще кажа че Damian вече беше пуснал такъв сървър и не знам колко време издържа но беше скучно след първите 2-3 дни, така че както повечето хора казаха няма смисъл =]
 
Не мисля, че ще излезе нещо от такъв сървър...Но ако пускате,тряа да е с4 и ъп,щото в по-старите версии смисъла е да си събереш сет,да дигнеш ресове и т.н. и ще е адската тъпня ако пуснете такъв сървър на 99b+ примерно,докато в по-новите версии има CS,CC,Maya,kundun,illusion temple и т.н...но като цяло не е добра идеята.
 
Ето и допълнение,... Може по-яките итеми да се взимат с Точки от BC , CC , Cs , DS , etc.
 
Идеята е интересна,но ще трябва още нещо за да задържи хората пред екрана ;)
Без мислени битки няма смисъл :)
П.С Купил съм домейна www.Fun-Mu.com ако имате някакви идейки казвайте!
 
  • Like
Reactions: caRameL
Честно казано бих опитал такъв сървър, но само и единствено от чист интерес, защото такова животно до сега не съм виждал (nqh) , до там обаче...не бих започнал да го играя редовно.Смятам, че повечето също са на това мнение.

П.П. Ароганс не го приемай като нападка или нещо от сорта...просто мнение :)
 
Честно казано бих опитал такъв сървър, но само и единствено от чист интерес, защото такова животно до сега не съм виждал (nqh) , до там обаче...не бих започнал да го играя редовно.Смятам, че повечето също са на това мнение.

П.П. Ароганс не го приемай като нападка или нещо от сорта...просто мнение :)

Пич неможе да кажеш че и другите мислят така

P.S. Не го приемай лично !!!
 
Честно казано бих опитал такъв сървър, но само и единствено от чист интерес, защото такова животно до сега не съм виждал (nqh) , до там обаче...не бих започнал да го играя редовно.Смятам, че повечето също са на това мнение.

П.П. Ароганс не го приемай като нападка или нещо от сорта...просто мнение :)

Изобщо :) . Btw Дарк к'во стана с файловете ?