Идея

Arr0gance

Active Member
Joined
May 25, 2009
Messages
912
Reaction score
80
Имам една идея за сървър който е "МЕГА" фън .. Това ще рече почваш макс статс , +13 ф.о сетове , оражия , пенданти , рингове , всичко в shop-a .
Просто нещо като PVP сървър. Мисля че ще е доста успешен и предлагам това да е Суб сървър на някой известен като Universal , Platium , Devil , OpenMu , etc... И може би ще има доста хора онлине . Аз бих направил такъв, но съм на BTK :)
Просто идея. Не е нужно да се палите с изрази "КФА Е ТАС ТЪПА ИДЕЯ ВЕЕЕ"
Просто карайте я карайте по-леко. Изкажете си мнението ! :)
 
Много бързо ще омръзне, ако въобще има интерес...
 
Самата игра MU е прекалено дървена игра, за да я ограничаваме до чак такава степен.
Реално, смисълът на MU се губи.

В PVP-то побеждава по силният сет, билд и т.н.
Тук не виждам нито едно от тях.
Всички ще сме с еднотипни сетове,оръжия,билдове и т.н.
 
Има и Skill при някои хора , жълти опций ала бала а-у :)
 
хаха то кво остава от тая игра ... при положение че има само някво афк и да си събираш сетове с опций ти като го направиш това умират единствените неща които могат да се прават в нея... за мене е безсмислена идея
 
Абее ако е 5-ти сезон може и да се играе... Но пак се губи целия смисъл..
 
Да,наистина се губи смисъла на самата игра ....
 
Губи се смисала щотот 80% от тези които са писали коментарчета си имат свой сървър направете го и вижте.. Губил се смисала да се бият ли ? Не...
 
Аз нямам вървър и не мисля и да пускам... Но къде е смисала? По цял ден да ходиш и да се биеш със другите... Нали смисъла е да се развиваш от начало там ала бала забравил съм вече :D: и така...
 
Аз нямам вървър и не мисля и да пускам... Но къде е смисала? По цял ден да ходиш и да се биеш със другите... Нали смисъла е да се развиваш от начало там ала бала забравил съм вече :D: и така...

Не е ли това??! Или просто всички българи са нагли за паричките?
 
Губи се смисала щотот 80% от тези които са писали коментарчета си имат свой сървър направете го и вижте.. Губил се смисала да се бият ли ? Не...

Глупав ли си?
При PvP няма никаква тактика.
Задържаш копчето и който падне- падне.

PvP може би е най- дървената част от MUONLINE.
Както казах вече. Смисълът на MUONLINE не е в PVP-то главно.

Да, интересно е да отидеш на CS ,CC,но да знаеш, че можеш да бъдеш по- добър от другия по build, set и така нататък.
В случая, всички са еднакви и всичко е до късмет.
 
Всичко е до кой има по-хубав интернет/компютър, че да не му лаги и кой има по-бързи пръсти. :D В MuOnline наистина няма никаква тактика ..
 
нали знаете че ламерчетата са повече от истинските играчи ?
 
Дамиян нали пусна Free DevilMu нищо не варвеше нямаше 10 онлайн .
 
Дамиян нали пусна Free DevilMu нищо не варвеше нямаше 10 онлайн .

Оуу, ама ти си прав.

Браво, че ми напомни.
 
зависи как ще си настроиш сървара
 
Minev и ти си прав тук :) . Некой да пробра да стои сървъра 1 месец online да видим :)
 
ако си направиш сървър за кеф то ще е труден а не лесен :) от лесните само пари взимаш ;]
 
Ей аз съм навит да съм хостър един е проблема че съм със рутер.Имайте ме в предвит ако измислите нещо :)