[Help] За Домейните

Astra

New Member
Joined
Sep 1, 2008
Messages
384
Reaction score
91
Моля някои Модератор да ми премести темата щото нз каде да я сложа...

Взех си домейн.. (само домейн без хост) и си го хоствам от нас с xampp съм обаче незнам как да си пусна Събдомейни или Поддомейни нз как му викаде Тоест ето пример: моя домейн е lostbg.com искам да пусна cs.lostbg.com някои знае ли как става ?:doh:
 
Моля някои Модератор да ми премести темата щото нз каде да я сложа...

Взех си домейн.. (само домейн без хост) и си го хоствам от нас с xampp съм обаче незнам как да си пусна Събдомейни или Поддомейни нз как му викаде Тоест ето пример: моя домейн е lostbg.com искам да пусна cs.lostbg.com някои знае ли как става ?:doh:

Зависи дали имаш ПОД-ДОМЕЙН :) или по-точно, колко под-домейна.
 
Зависи дали имаш ПОД-ДОМЕЙН :) или по-точно, колко под-домейна.

зависи каде си регнал домейна ако си на хост бг от контролния панел се правят :)
 
зависи каде си регнал домейна ако си на хост бг от контролния панел се правят :)

И ако няма ПОД-ДОМЕЙН? контролният панел не му върши работа...
 
е уж имам 5 и съм ги регнал към суперхостинг.бг хелп...
 
да ама щом събдомейните съм към суперхостинг, къв е смисала главния си домейн лостбг.ком да го хостваш на твоя си комп ? че другата подробност ... ако искаш и съб домейна да си го хостваш на компа трябва да смениш днс-тата на суперхостинг, моя съвет ... качи си сайта на хостинга на суперхостинг и си прави вече там нещата ... защото ако примерно ти изгори компа или ти спре тока сайта спира :)
 
Аз ще го кача на фрее-хостинг.... обаче нз как да кача сичките фаилове на 1 цяло...ако има някои да ми пише на скаип : venci.93 моля ::):
 
Значи брат трябва да ни кажеш как ти е настроено апачето щот то е настроено само за 1 хост...
 
да ама щом събдомейните съм към суперхостинг, къв е смисала главния си домейн лостбг.ком да го хостваш на твоя си комп ? че другата подробност ... ако искаш и съб домейна да си го хостваш на компа трябва да смениш днс-тата на суперхостинг, моя съвет ... качи си сайта на хостинга на суперхостинг и си прави вече там нещата ... защото ако примерно ти изгори компа или ти спре тока сайта спира :)
Ако става въпрос за някъв саит дето няма никви mssql връзки ок но ако е за сървъра на му ?!
 
е уж имам 5 и съм ги регнал към суперхостинг.бг хелп...

прати им един мейл най-добре
те щи го направят