Заслужават ли си?

Заслужават ли си


  • Total voters
    21
Status
Not open for further replies.
Тва което е написал LiskO е напълно вярно съгласен съм с него. Абе накав като почне да ти се прай пред компа на отворен ще ми каже че е мъж ли .. пред компа може и някво лапе :D Аз лично сам ял бой само 2 пъти от една мутра преди 1 - 2 год и от баща ми когато бях на 5 :D не казвам че съм някав бияч ама ги млата много щото бях борец а и ги познавам много. Искам да кажа , че това което правим ние Българите да бием еди кой си и т.н вместо да не сме задружни като Цигани или Арменци или нещо подобно а се избиваме помежду си е пълна прустотия
 
ами аз не мисля 4е е възможно да са обединят българи и мангали (поне такава разбрах че е идеята на по-горния коментар). Много, Много, ама много малко хора искат това и аз съм от тези който не го искат ::^: Просто има доста голяма омраза м/ъ българи и мангали
 
Грешно си разбрал :) казвам че трябва да сме задружни като циганите и арменците защото ако бутнем някой мангал ще дойде цялата циганска махала а пък ако 1 мангал набие 1 БГ ще дойдат 10 човека ;)
 
Незнам... аз например в трезво състояние никога не бих тръгнал да бия някой под моята категория, но съм имал и случай когато някой на моите килограми с 2-3 години по-голям от мен ми тръгва с мисълта си че "като е по-голям от мен на години, може да ме пребие..." повечето "бойци" правят тази грешка а тя е именно че подценяват противника си... Има и друго добрия кик боксьор или боксьор никога не би тръгнал да се прави на обикновенни хора които не са си и помисляли за бой, а камули да имат някакви умения... Вярно е има хора които немогат да се бият но направо ти изкарват нервичките и се налага да ги нашамариш, но това не си струва повярвайте ми... вече 2-ри месец си патя от подобна случка... Другото което е тези като въпросния "Хиената" са адските балъци които понятие си нямат от бой и техника... ако беше наистина добър бияч щеше да бие хора които са нахъсани и се мислят за биячи а не най-обикновенни метали... така че той бие слабите за да изглежда силен пред силните... това е комплексно състояние което той неможе да възприеме а то е (че никога няма да е силен)... съответно такива хора винаги могат да бъдат лесно "повалени" в боя, защото са комплексирани и си имат вътрешния страх а той е именно дали противника срещу когото ще се изправи е някой опитен който може да му срита задника... Затова съберете се 10-15 човека, отидете при него и без да му говорите вкарайте му няколко тупаника, и той ще се панира... затова аз винаги като се бия, удрям първи и се мъча да предвидя следващия удар на противника като го държа на дистанция... като имаш чувство за дистанция, тогава умееш да преценяваш ситуацията, да мислиш свободно и следователно по-лесно ще повалиш противника на земята... Но както се казва "Не става само с ядене, трябва и трениране." та... по-добре се запишете на някои бойни изкуства... давам ви примерна комбинация от бойни изкуства които могат да ви помогнат ефективно, и да респектират останалите... а те са :
*Brazillian Jiu-Jitsu
*Kick Boxing или Karate
*Boxing
Това е за сега от мен по тази тема :)
 
Last edited:
Аз мога да ти кажа че вкарваш много филми и ако имаш акъл и без бой ще мине. Айнщайн сбивал ли се е ? Не. Защо ли?
Имаш отговор на въпроса
 
Status
Not open for further replies.