[Help] Забиване при конект и боксове

EminescuX

Active Member
Joined
Jun 15, 2008
Messages
236
Reaction score
36
Сервера е на версиа S3 Ep 1
1.значи след като пусна сървара стои известно време без проблеми и след това когато си напиша ацц и пас забива и така докато не рестартирам сървара

2.значи промених файловете за боксовете от кой какво да пада , рестартирах сървара и пак падат същите итеми ...
 
За "1." нямам отговор , но за "2." мисля че имам. Като си променил файловете за боксовете сервера бил ли е офф ?!
 
Абсолютно същите проблеми имам и никой не можа да ми помогне да ги оправя ..
първия проблем е уж от joinserver смених 5 все тая пак така си става ,за втория е мно бъгнато снощи ги правих станаха ,а на сутринта пак пада квото му скимне.Ако намериш решение на проблема сподели го
(за боксовете трябва да спреш целия сървър)
 
Last edited:
по принцип сменям боксовете докато сървара е пуснат след това го рестартирам ... но ефект няма :angrier: а това с конекта е много досандо .... само ми спамят в форума с 1 и същ проблем
 
За боксовете си нямам напредстава как работи снощи вечерта бях нагласил от Кундун да падат определени сетове (докато работеше) сървъра заби (както се случва и при теб),рестартирах го и след тва пускаше само Hand axe...
 
Сервера е на версиа S3 Ep 1
1.значи след като пусна сървара стои известно време без проблеми и след това когато си напиша ацц и пас забива и така докато не рестартирам сървара

2.значи промених файловете за боксовете от кой какво да пада , рестартирах сървара и пак падат същите итеми ...

ето ти хубави BOX http://darksteam.net/showthread.php?t=322
 
Code:
	0	4	3	0	1	4	//Excellent Scimitar+3+16
	0	5	3	0	1	4	//Excellent Blade+3+16
	5	0	3	0	1	4	//Excellent Skull Staff+3+16
	5	1	3	0	1	4	//Excellent Angelic Staff+3+16
        5       10      5       0       1       7       //Excellent AA staff


например тези редове са от БОК+5 ... какво им е хубавото ?
 
Code:
	0	4	3	0	1	4	//Excellent Scimitar+3+16
	0	5	3	0	1	4	//Excellent Blade+3+16
	5	0	3	0	1	4	//Excellent Skull Staff+3+16
	5	1	3	0	1	4	//Excellent Angelic Staff+3+16
        5       10      5       0       1       7       //Excellent AA staff


например тези редове са от БОК+5 ... какво им е хубавото ?

ми хубаво :) като не си доволен оправяй се сам!
 
For the Connect Problem Change Connect server i recommend BOR TEAM CS

For The BOX Problem I think you have messed up things and thats why it drops strange stuff

Editing it Like This :

5 11 0 3 1 1 1 0 --> Kundun Staff

5 - Item Category
11- Item ID
0 - Min level
3 - Max level
1 - skill (0-1)
1 - Luck (0-1)
1 - Option (1-7) (1=+4)
0 - Excellent (0-1)
 
със същия Cs съм ... а относно боксовете ще пробвам благодаря
 
според мен проблема е в Ip-то когато пуснеш Js преди го бях направил с Ip и бъгваше сложих 127.0.0.1 за сега е добре вече 2-ри ден.. иначе преди през 30 мин..а колкото до боксовете може да си объркал нещо една цифра променя всичко .. погледни ги внимателно