Жената на AfterShock

Хе-хе-хе "батковците" особенно sNG ..
 
риъл къде си ме виждал е брат ?

колкото до михаела... нямам нищо общо с нея, тва тука са измишльотини! дори не я познавам.

Тва е за пред медиите. Иначе малко по в лични отношения има адското общо :x:x:D:D(tmi)(heidy)(heidy)

Иначе дайте да ви разкрия шокиращата новина.... че си я делят с Дарката...
Сауче незнам къде е Газо да им я земе тя като го види и веднага ше ги заебе и ше иде с него да се опраят
 
Сауче незнам къде е Газо да им я земе тя като го види и веднага ше ги заебе и ше иде с него да се опраят

e tuk vij kakvo si pisal: (Тук искам да отворя една скоба.... Газолинчо брат... Нищо лично,
просто е по секси) :D
 
club zenobia (зад mall-а), ама не съм 100% сигурен :d

възможно е, често ходя там да смоукнем малко наргиленце. иначе другият път се обади да те видя ;)

п.с. от зоната ли беше ти ?
 
ReaL аз ходя през седмица в София ,щяхме се виждаме,апък ти... ееее, омръзна ми де... ^^
 
e tuk vij kakvo si pisal: (Тук искам да отворя една скоба.... Газолинчо брат... Нищо лично,
просто е по секси) :D

Не е само физическата красота, няма такъф симпатяга като газо.
Аз 1 път излизам в квартала гледам 3уека,
и после заглеждам се и газолинчо с неква мацка,
питаме го ква е тая мацка... и той вика: "най-добрата ми приятелка"
Да бе и аз така си викам, той е срамежливец, ама ние си знаеме,
че не му е само приятелка ]:)(devil)(devil)
 
хах лиско... недей казва че е срамежлив шму развалиш репутацията :)
 
по голям педал от стамбини няма тва незнам как не са го пребили до сега а михаела ми яде **** но и това не заслужава за какви се мислят .... тва побертета ги е хванал яката .. като порасне михаела ще има над 100 филмчета +18 сигорно ;)
 
ай сиктир от тука с тез наркотици ве :p в криза сме, неа пари за шмеркезетаааа :d
 
ай сиктир от тука с тез наркотици ве :p в криза сме, неа пари за шмеркезетаааа :d

аа тихо амфтамините рулз:p
+ тва не са наркотици ами леки наркотици, и не съм наркоман (rofl)(rofl)
Амире стегни се малко и не ми викай така плс
Тва е просто тема ташак, малко да разведря
обстановката, надявам се всички са схванали майтапа... ама мн силно се надявам, че които не е... начи е мн зле
човека
 
ех любов , любов :d:d:d
 
Пак ли сте пушили от на DarkMasur масура :D: .. и кво се ебавате с Fairy тцтцтц..
 
Last edited:
по голям педал от стамбини няма тва незнам как не са го пребили до сега а михаела ми яде **** но и това не заслужава за какви се мислят .... тва побертета ги е хванал яката .. като порасне михаела ще има над 100 филмчета +18 сигорно ;)

ако ти дават по 5000 лева за да те снимат как е*еш, ти няма ли да се навиеш?
 
ако ти дават по 5000 лева за да те снимат как е*еш, ти няма ли да се навиеш?

той и без пари ще се снима, само и само да си направи сефтето :d: