[Release] Екстайлинг Уеб (XTYLING WEB) 100% Secure

влез в topplayers.php и сложи това на мястото на

По този начин пробвахме вече и така не показва никой не само гм-та ами и обикновенните скрива..
 
По този начин пробвахме вече и така не показва никой не само гм-та ами и обикновенните скрива..

направи го така, аз го тествах в моя сайт и си работи ... показва само обикновенните играчи админ / гм ги маха .. и все още си го ползвам :)
 
Каква гаранция бе копук..остайл си авторска дупка мухльо такъв .. :x

Че и с най-голямо нахалство си написа току що и скайпа :x

и после в сакайпа вика, че xampp е била стара версия и заради нея можел да едитва с някаква програма...
 
и после в сакайпа вика, че xampp е била стара версия и заради нея можел да едитва с някаква програма...
Има дупка в уеб-а.
 
и ми вика ако искаш проверявай целия сайт за дупки... и ще видиш, че няма :Д
 
Странно проверих сайта за upload но нищо не открих а съм сигурен че има дупка.Тоя лешпер няма да пусне хубав сайт разбира се ама да се направи....
 
ем ако някой му се занимава да я намери и оправи :D
 
То ако е намерим ще е оправим със сигурност ама......
 
то някой раздава и сайта на дамиан с дупка по нея :)
 
Бърз и лесен отговор BlackMu
 
Няма никакъв уплоад скрипт но дупката я знам каде е :) Аз на себе съм си я оправил но не ползвам веба и до ся само на един съм дал този сайт с оправената дупка.Но по добре да не я знаите не махайте кредитите на екстайлинг и няма да ви хакне тоя освен ако не му правите конкоренция :)
 
Няма никакъв уплоад скрипт но дупката я знам каде е :) Аз на себе съм си я оправил но не ползвам веба и до ся само на един съм дал този сайт с оправената дупка.Но по добре да не я знаите не махайте кредитите на екстайлинг и няма да ви хакне тоя освен ако не му правите конкоренция :)

Виж незнам дали знаеш дупката но искаш хората да ти помагат от време на време така че по добре е сподели с останалите за да бъде оправена.
 
Виж незнам дали знаеш дупката но искаш хората да ти помагат от време на време така че по добре е сподели с останалите за да бъде оправена.

Ако я кажа няма да мога да си адд статс и тем такива :)

Но може да ползвате пак Екстайлинг веба който Вирус е Realese там няма дупка :)
 
Ние за каква дупка говорим ти за каква ми говориш (rofl) Говорим за нещо като достъп със шел :) А не за Адване на Стаст
 
То и такива работи може да се прави от там не само да се адва статс и такива може и да се уплоад но още не знам как става ..
 
То и такива работи може да се прави от там не само да се адва статс и такива може и да се уплоад но още не знам как става ..

Между едното и другото което казваш ти има голяма разлика :)

М/у другото тук не е чат тема (fubar)
 
Между едното и другото което казваш ти има голяма разлика :)

И ква е разликата ?

ДаркМастер само една дупка има до колкото видях ако има още не ги знам аз на себе си фикснах от долу до горе цялата защита
 
И ква е разликата ?

ДаркМастер само една дупка има до колкото видях ако има още не ги знам аз на себе си фикснах от долу до горе цялата защита

Как каква е разликата...? |-( с така нареченият "шел" как ще добавиш точки на герой или подобни неща който са в опциите на сайта? (ако естествено няма админ панел)

И като си "фикснал" дупката, я ми кажи коя е тя, но без отговори от сорта "ма сега няма да я казвам защото другите така и така..."