[Release] Екстайлинг Уеб (XTYLING WEB) 100% Secure

Аре някой да каже как да напрва след рес да не се трие инвентара и скилс. Това което каза пафата нестана пробвах.
 
XTYLING какъв ъпдейт направи??
 
Aragorn Идея някаква за скилс и инвентара ? ;)
 
да имам пиши ми по скайпа да ти го оправя :)
 
хммм... мисля, че в statsok.php има дупка...
 
ако разбираш пхп няма нужда да мислиш, затова не мисли.
 
ако разбираш пхп няма нужда да мислиш, затова не мисли.

аве умник... ти и преди викаше, че сайта е 100% защитен а после кфо стана... сега сигурно пак си оставил някоя дупка... нали?!
 
аве умник... ти и преди викаше, че сайта е 100% защитен а после кфо стана... сега сигурно пак си оставил някоя дупка... нали?!

1вия релийс небеше мой тогава сайта беше туко що разкриптиран и са били оставени някой дупки не сега няма нужда да ти вкарвам светлина в мозака защото няма да проумееш :)(handshake)
 
1вия релийс небеше мой тогава сайта беше туко що разкриптиран и са били оставени някой дупки не сега няма нужда да ти вкарвам светлина в мозака защото няма да проумееш :)(handshake)

говоря за твоя релийз... сега нали си направил някакъв ъпдейт... дори чрез сайта беше ми изтрил изображенията... и беше променил индекса?
 
това незначе че през този Уеб го правя това нещо :) ако имаш някакви въпроси на LC :)
 
това незначе че през този Уеб го правя това нещо :) ако имаш някакви въпроси на LC :)

направо по скайпа за по бързо?
 
Forbidden
You don't have permission to access /mu/ on this server.

Apache/1.3.41 Server at dangerlink.com Port 80

?
 
Last edited:
Този ерор май ми го даваше като сложих на dangerlink уеба?
 
някой може ли да ми даде скрипт за ДС-класацията да излиза отляво като при този -=Mu Online=-
 
Може ли някой да ми хелп за сайта с рутер съм и нз как да го инсталирам (сайта) а и да си кажа чесно много много не разбирам, ако някой е съгласен да ми хелп да ми пише в скайп или тук ЛС.. мерси предварително.. :)
 
Може ли някой да ми хелп за сайта с рутер съм и нз как да го инсталирам (сайта) а и да си кажа чесно много много не разбирам, ако някой е съгласен да ми хелп да ми пише в скайп или тук ЛС.. мерси предварително.. :)

как ти е скайп за да ти помогна