[Req] Екип

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Събирам екип за сървър... трябва ми 1 администратор който поне малко от малко може да работи с файлове и сайтове за да помага когато ме няма... също така един хостер понеже не искам аз да хоствам..... имам сайт със custom дизайн който аз съм правил за сървъра вмомента подготвям файлвете и защитите.... купил съм и домейн.. ако има заинтересовани да си оставят скайповете... идеята е съвсем сериозна
 
  • Like
Reactions: getrekt
Хостера, за бисквитки ли ще работи? "Хаби ток, трябва много добър интернет, и наблюдение"
Защо? да ти държи ТВОЯТ сайт и ТВОЯТ сървър, просто ей така?
 
Не съм казал ,че търся хостер който само да хоства ,а човек за екипа склонен да хоства споделящ идеята за безплатен сървър... не виждам какъв е проблема да кажем на един 16-17 годишен човек който не плаща нито ток нито интернет... само с глупости спамиш форума ако нямаш някаква кадърна мисъл не пиши.Имам чувството ,че пишете само за да си трупате постове.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Да бе,нали щом майка му и баща му плащат к'ъв е проблема :chair:
 
  • Like
Reactions: OwneR
@DeadmanWonderland не прави грешки като ТЪРСИШ ХОСТЪР. Ще намериш някой лапетак, който мечтата му е била да е админ в някое сървърче и ще си разебеш замисъла на сървъра!
Намери 30 лева за хостинг и си ги избий с платени опцийки(без уебшоп), но за това трябва да имаш над 30 човека в сървъра, така че е риск :p
 
Аз мога да си хоствам имам резервна машина ,но просто би било по-хубаво ако намеря някой с стабилна машина за хост.Попадал съм на такива хостъри и знам кво е за това ще внимавам с кой ще работя за напред. ;д
 
  • Like
Reactions: getrekt
По-добре върши тези работи сам,не се доверявай на случайни "хостъри". Мисля че ivowe3 е човека за теб или по-скоро провери ТАЗИ ТЕМА