[Req] Екип

Apec

Active Member
Joined
Jul 2, 2008
Messages
326
Reaction score
85
Набирам екип от 1 или 2-ма души с които да работя за в бъдеще по нов проект. За момента съм сам разполагам само със свободна машина . Предимно се ползва за интернет като параметрите са достатъчно добри за сървър . Предлагам 24часа връзка със системата , доходи и сериозно отношение !

Принципно аз нямам достатъчно време работя от 09:00 до 19:30 като 3 от дните карам и по-дълги смени !

Сървъра ще бъде не повече от 200 exp / drop 70%.
За версията ако се намерят хубави файлове с CS още по - добре !
СМС системата ще бъде опростена без закупуване на предмети .
Домейна ще го закупя АЗ! Сървър машината също е от мен !
ПАРАМЕТРИ: 4ГБ РАМ / 1 ТБ ХАРД / 2х3.3Ghz , интернет 100mb/sec , Download : 50mb / Upload : 47mb
Операционна система - НЯМА ЗА МОМЕНТА

Търся ентусиазирани хора с които може да се работи в екип по-възможност със стаж в сферата . Искам сериозно отношение от мен го имате !
Ако имате въпроси пишете в темата или на лично !
 
  • Like
Reactions: G.Gospodinow
Ami infoto e dobro ako iskash az moga da buda gm.. pravq survarii saitove vsichko znam :)
 
ей такива като тебе много ме плашат като кажат разбирам от всичко
 
  • Like
Reactions: Ivaylo99
Ami infoto e dobro ako iskash az moga da buda gm.. pravq survarii saitove vsichko znam :)

WOHOOOOOOOOOOOOOOOOO
Назначен си на работа, успех !!! приготви си хубави дрешки, костюмчета, вратовръзчици ВСИЧКО
 
Добро инфо !!! :) За този сървър имаш ли защита против флоод ?
 
аз искам защита против флууд св-ра е добър обаче
 
Мога да се включа.От флоод не се притеснявайте има решение :)
 
абе тука да не е пуснат кастинг за клоуни ?
 
  • Like
Reactions: f0und
къде пък го видя, че нещо не ми е ясно !
 
Мога да се включа.От флоод не се притеснявайте има решение :)

Я сподели на лично ако не е проблем това решение :)
 
вмомента имаме 2 сървъра един 80exp и един 225 exp трябва ни хост за 3-ти имаме закупен домейн :) ако искаш да се включиш с нас пиши на скайп royal-mu.support ние сме много сериозен екип вложили сме пари и усилия до сега и ще ги вложим и във твоя сървър ако участваш.