Говорилня

Нали трябва да сме СЪС прово писна грешка, че да сме оригинални :)

щом така трябва недей да правиш забележки на останалите :)
 
Нали трябва да сме СЪС прово писна грешка, че да сме оригинални :)

Напълно съм сигорен, че и ти използваш този "Addon" на "Mozzila"
 
Аз съм сигурен че некаде го е видял, и е решил да се напраи на голям умник, че му е омръзнало от такива, който немогат да пишат и прочие, а всъщност той със добавка пак прави грешки. А ако я нямаше добавката?
 
и аз съм сигорен

Брат, аз не се хваля, че пиша грамотно.
Това, че всеки търси кусури в другия и то дори за една буква....
Всеки си пише както иска, важното е да се разбира.
 
ам чи не секи чиляк има пара за учебник по беге уа ко са занимаате с глупости
 
Щом има пари за интернет, значи има и за учебник :d
 
По-добре замълчете, че се излагате. Моля ви.
 
Аве злета , кфо ва интересува дали има правописни грешки , да не сме на изпит тука че да се стараем да пишем правилно и да проверяваме 5 минути за правописни грешки , нали важното е да се разбере какво е написано стига сте издребнявали че почвам да се нервя, всеки втори поправя ...
 
e9cc5bec836421fa26bc2b3f7c9aa82a.jpg


XD Pitbull - Girls (music)
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuxuxuxxuuxuxuxxuxuxu УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУХУХУХУХУХУХУХ ИХИХИИХИХИХИХХИХ ИХИ ХИ ХИХИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ХОАХОХОХООХООООООООООООООООООООООООООХОХОХОХОХОХ ХИХИХИХИХИ
 
Аве злета , кфо ва интересува дали има правописни грешки , да не сме на изпит тука че да се стараем да пишем правилно и да проверяваме 5 минути за правописни грешки , нали важното е да се разбере какво е написано стига сте издребнявали че почвам да се нервя, всеки втори поправя ...

Въпросът е, че 90% от тези, които пишат неграмотно във форума, са неграмотници и в реалния живот.
 
  • Like
Reactions: Man1aK
Да е Тонко, само като ти видях настроението (nqh)
 
като ти е писнало има един бутон лог аут и да те няма мене ми омръзна да спамите с излишни постове навсякаде мислите ли че някой ще се вслуша в това което им казвате освен да се правите на ГРАМОТНИ и да си чешите крастата че сте велики друго не правите...