Говорилня

някой може ли да ми препоръча някой сървър на Му... да е Български,да е с3еп2 и нагоре и да е стабилен (think) Смисъл,че ако пратя няколко Смс-са после да не съжелявам след време.. :} a и за exp-то да е мах :p
 
някой с по-малко хора :D в Insert повечето са чужденци нищо,че е бг сървър...Ако има някой с3 еп 2 ще е перфектно
 
някой може ли да ми препоръча някой сървър на Му... да е Български,да е с3еп2 и нагоре и да е стабилен (think) Смисъл,че ако пратя няколко Смс-са после да не съжелявам след време.. :} a и за exp-то да е мах :p

Eла в BlackMU.Сървара ще се ресне и утре е онлайн.Не е с3 и ъп(97d+99i e),но е добър сървър.Макс експ,макс дроп и т.н.Добавена е стабилна защита срещу всякакви видове хакове и няма да има рес в близката година.Повярвай ми,няма да съжеляваш!
 
Еми тегля и ще го видя... иначе преди 2 дни почнах Devilmu и ся неможе да се влиза ... админите се прават на гръмнати и даже като питам в скаип кво стаа?ме блокват :bangin:
 
30389_133261683353299_100000084039502_366773_4523557_n.jpg
 
абе вчера гледах в форума линк към клип в импулс .. дет бият някъв мангал с траба.. бихте ли го дали отново че май модераторите са го изтрили xD
 
Скоро бих 2-ма само че с дърво (rofl)
 
преди да просъществува този сървър respec7 ми се беше похвалил, че е направил нов темплейт.. и странно този е абсолютно същия ...
темплейта е правен от gzlab.
 
преди да просъществува този сървър respec7 ми се беше похвалил, че е направил нов темплейт.. и странно този е абсолютно същия ...
ти луд ли си бе ходи си яш лайната за по 2 лева
 
ей боклук аи хои се крии в кофите .. голям си разбирач .. пък съм сигурен че 1 работа на respec7 не си виждал помияр такъв много си отворен .. обаче на принтер сървър ми хостваш